999 rezultate për

mustafa

Mustafa: Diskursi politik për gjak, tradhti e puç, është kulmi i sjelljes së individëve të papërgjegjshëm Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar në deklaratën e kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, që ftoi presidentin e vend
Rrëzimi i Albin Kurtit, Besnik Mustafaj: Kosovë, një ushtrim i pandershëm demokracie Nga BESNIK MUSTAFAJ Në mbrëmje vonë, më 25 mars, Kuvendi i Kosovës votoi me më shumë se dy të tretat në mbështetje të
Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua nga marrëveshje meThaçi- Mustafa Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti. Qosja ka thënë se rrëzimi i saj ishte paraprirë që
Qeveria në dorëheqje, Mustafa: Ministrat dhe zv.ministrat e mi do vazhdojnë punën, jemi në kohën e pandemisë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk do t’i tërheqë ministrat e LDK-së nga qeveria në dorëheqje. Mustafa ka
Isa Mustafa reagon për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë Kurti Kreu i LDK, Isa Mustafa ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti. Mustafa ka thënë se Kosova ka ardhur në një situatë k
Isa Mustafa u dërgon sms deputetëve të LDK-së: Vazhdoni procedurat për rrëzimin e Qeverisë Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, u ka shkruar mesazh deputetëve të tij, ku iu është bërë e qartë
Isa Mustafa mesazh për mocionin për rrëzimin e qeverisë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa përmes një mesazhi i është drejtuar qytetarëve të Kosovës, lidhur me mocionin për rrëzimi
Mustafa ultimatum Kurtit: Hiq taksën, kthe Veliun dhe kërkoi falje LDK-së Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kërkuar sot nga kryeministri Albin Kurti ta largojë taksën, ta
Rrezikohet të prishet koalicioni, Mustafa i dërgon ultimatum Kurtit ryetari i LDK-së, Isa Mustafa, thotë se veprimet e njëanshme të kryeministrit Albin Kurti çojnë në prishje të koalicioni
Koronavirusi "kris" qeverinë e Kosovës, "plas" pas shkarkimit të ministrit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, deklaroi se shkarkimi i Agim Veliut nga pozita e ministrit të Br
Mustafa: Të shpallet gjendje e jashtëzakonshme Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka kërkuar nga institucionet e vendit që të bashkëpunojnë në këtë situatë tw vwshtirw qw
Infektohet me koronavirus futbollisti i parë shqiptar Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se futbollisti i Kombëtares U21 të Kosovës, Valdrin Mustafa, ka rezultuar poz
Mustafa Nano sulmon deputetët: Shkoni në Kuvend me makina 100 mijë euro-she Ligji mbi dekriminalizimin e politikës erdhi pas një nisme të opozitës dhe suksesi ishte i padiskutueshëm. Menjëherë u e
A po kërcënohet koalicioni? Mustafa jep përgjigjen epike Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka reafuar pas raportimeve në media se ka çarje në koalicionin qeve
LDK në mbledhje urgjente për taksën, flet Isa Mustafa Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, ka arritur në selinë e partisë ku po mbahet mbledhja e jashtëzakonshme e Kryesisë së LDK’së,
Habit Mustafa Nano: Rama duhet të shkojë te psikologu Sfidën e kryeministrit ndaj mediave, në fjalën e tij në Kongresin e PS-së, analisti Mustafa Nano e sheh si një problem t
E quajti tinëzak, Mustafa "i përvishet" Ramës Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili gjatë një i
Isa Mustafa kërkon heqjen e taksës (VIDEO) Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka kërkuar që taksa ndaj produkteve serbe e boshnjake të hiqet tër
​Osmani: Mustafa dhe Kurti do të takohen sërish për heqjen e taksës Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka thënë se do të vazhdojnë të kenë takime me partnerin e koalicionit për t’u dakord
Isa Mustafa kërkon me urgjencë heqjen e taksës Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kërkuar që menjëherë të hiqet taksa 100 për qind për mallrat q