999 rezultate për

murray

ZYRTARE/ Ish-numri një në botë tërhiqet nga Australian Open Ish-numri një në botë, tenisti Andy Murray, nuk do të luajë në grand slam të Australian Open. Britaniku ka ende probl
Murray premton spektakël Tenisti britanik Andy Murray ka luajtur vetëm 13 ndeshje në 15 muajt e fundit. Ai premton se do të rikthehet si më i mir
Arsenali turpërohet sërish, mundet nga Brighton (VIDEO) Arsenali është mundur edhe sot nga skuadra e Brightonit me rezultatin 1-2, ndeshje e vlefshme për javën e 29-të të Premi
Federer mposht Murray duke luajtur me fustan Tenisti i famshëm zviceran, Roger Federer, ka marrë pjesë në një ndeshje bamirësie në Gllasgou, e organizuar nga skocezi
Sondazhi: Macron do ta "shkatërrojë" Le Penin Kandidati për president i Francës, Emmanuel Macron, do të mposhtë bindshëm kandidaten e ekstremit të djathtë, Marine Le
Zbulohen planet që thurte Michael Jackson, martesë me një 12 vjeçare Çdo ditë e më shumë mediat e huaja i kthehen lajmeve për Michael Jackson, e ndërsa vajza e tij nuk qëndron asjëherë në h
Djockovic mbret i "Australian Open" Tenisti serb Novak Djokoviç ka treguar edhe njëherë se është numri një në botë dhe nuk ka rivalë. Ai ka mposhtur me
"Kur të bëhet floku kaçurrel" (VIDEO) Një ndër tenistët më të mirë të viteve të fundit në Britani, Andy Murray, ka bërë një veprim të çuditshëm në turneun ATP
Murray në Buckingham Palace, testi anti-doping e vonon (FOTO LAJM) Tenisti Andy Murray, fitues i turneut të fundit Wimbledon dhe britaniku i parë pas 77 vitesh, ka qënë i ftuar në Bucking
Tenis, Murray: Lamtumirë sezon! Sezoni i Andy Murray ka përfunduar tashmë. Kampioni i Wimblendon, numri 3 i renditjes ATP, ka vendosur të operohet në ku
Murray dhe e dashura, tenis edhe në plazh (FOTO LAJM) Pasi me fitoren e tij në Wimbledon ndërpreu serinë e 77 viteve pa fitore të një britaniku në tokën e tij, Andy Murray po
Andy Murray fitues i finales së Wimbledon Tenisti britanik Andy Murray plotësoi jo vetëm dëshirën e tij të madhe për t'u bërë kampion i turneut më të vjetër dhe m
Maria Sharapova tenton edhe futbollisten (FOTO LAJM) Nuk është shumë normale për një teniste që të stërvitet me një top futbolli, por Maria Sharapova bën përjashtim në këtë
Miami Masters, finale Murray-Federer Britaniku Andy Murray mundi në gjysmëfinale francezin Richard Gasquet me rezultatin 6-7, 6-1, 6-2. Gasquet zhvilloi një
Australian Open: Federer e Murray në çerekfinale Tenisti më i suksesshëm i të gjitha kohërave, Roger Federer, mposhti kanadezo-malazezin Raoniç, duke u kualifikuar për h
Kudo që shkojnë mamatë i kanë nga pas (FOTO-LAJM) Edhe pse tashmë ata janë të rritur dhe janë njerëzit më të njohur në botë, përsëri ata mbështeten nga mamatë e tyre. Emr
SHBA, Gjykata dënon me 4 vjet mjekun e Jackson Conrad Murray, doktori i Michael Jackson u dënua me 4 vjet burgim. Ai u shpall fajtor për akuzën e vrasjes së pavullnets
Familja dhe fansat e Jackson "festojnë" vendimin e gjykatës Vetëm pak orë pasi Gjykata e Los Angeles shpalli fajtor, Dr. Conrad Murray, mjekun personal të Michael Jackson për vrasj
Shpallet fajtor mjeku i Majkëll Xheksonit Doktori i Majkëll Xheksonit, Conrad Murray është shpallur fajtor për vdekjen e brentit të muzikës pop. 58-vjeçari i ka s
Qan në gjyq doktori i Jackson Mjeku i Michael Jackson, doktori Conrad Murray, shpërtheu në lot ndërsa disa dëshmitarë të mbrojtjes u paraqitën në Gjyk