999 rezultate për

muriqanit

Po kalonte për në Mal të Zi, kapet suedezi me 19 pistoleta në Muriqan Një shtetas suedez është arrestuar në doganën e Muriqanit, pasi i janë gjetur 19 pistoleta. Shtetasi i huaj mësohet s
12 pako kanabis në makinë, arrestohet 27-vjeçari në Muriqan Policia Kufitare në Muriqan ka vënë në pranga një të ri nga Paskuqani i Tiranës i identifikuar si Arel Bitri. Burime
20 euro ryshfet për të kaluar kufirin, arrestohet 36-vjeçari në doganën e Muriqanit Ka përfunduar në pranga një shtetas 36-vjeçar me banim në Tiranë pasi është arrestuar në pikën e Muriqanit. Burime z
3 persona arrestohen në doganën e Muriqanit, tentuan të kalonin 20 kg kanabis Janë arrestuar 3 persona në doganën e Muriqanit duke tentuar të trafikojnë 20 kg kanabis. Ngjarja ka ndodhur sot dhe
Fluks i ulët në pikën kufitare të Muriqanit Ditët e para të muajit janar, në pikën e kalimit kufitar të Muriqanit kane qënë më të qeta, ndryshe nga vitet e shkuara.