999 rezultate për

muret

Juventus i afrohet nënshkrimit, lojtari sëmuret me zemër Juventusi mund të braktisë lëvizjen e saj prej 26 milionë paund për Patrik Schick pas asaj çka ka dëshmuar një mjek.
Ylli i "Shamikuqja" sëmuret rëndë, futet me urgjencë në operim Aktorja e famshme turke Turkan Soray u bë e njohur për rolin e saj Asya në filmin “Shamikuqja”. Por ajo është shtrua
Ushqimet që duhet të konsumojnë të sëmurët me anemi Anemia është një ndër çrregullimet më të të gjakut, që rezulton nga pakësimi, rënia e numrit të rruazave të kuqe të gjak
Lind aplikacioni për të sëmurët me sklerozë Në Milano janë shfaqur aplikacionet për kontrollin e pajisjeve elektronike dhe paraqitjen e tru-kompjuterit. Tashmë n
Muret në Kuvend vazhdojnë të jenë të përgjakur nga nata e 27 prillit (FOTO LAJM) Muret e sallës së konferencave në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë vazhdojnë te jenë ende me gjak dhe ende nuk janë p
Mbyllet pas 3 muajsh çadra, Basha: Rrëzuam muret e mykura të Republikës së Vjetër! (VIDEO) Pas tre muajsh është mbyllur sot çadra e PD-së me nisjen e fjalës se kreut te PD-se, Lulzim Bashes. Ai tha sot pas ar
Shkuan për të shembur muret e Kishës së Laçit, ja çfarë u ndodhi 32 ushtarëve (VIDEO) Në vitin 1981, një grup ushtarësh nga toga e Drojës në Laç shkuan për të rrëzuar pjesën e mbetur të rrethimit, në Kishën
Meta President, revoltë në muret e Tiranës (FOTO LAJM) Zgjedhja e Ilir Metës President, ka sjellë reagime të shumta. Kanë qenë qytetarët ata të cilët revoltën e tyre e kanë sh
Si të pastroni lehtësisht yndyrën nga muret e kuzhinës dhe dollapët Kjo përzierje do të funksionojë për të pastruar çfarëdo sipërfaqe, për fat të mirë, qofshin ato dollapë druri, apo mure
Kongresmeni meksikan i tregon Trump-it se pse muret ndarëse nuk janë të nevojshëm (VIDEO) Një kongresmen meksikan ka vendosur të sfidojë Presidentin amerikan Donlad Trump duke u ngjitur mbi murin e kufirit që e
"New Born" i Kosovës bëhet "No Walls" (FOTO LAJM) "New Born"-i i cili është bërë simbolikë e festimit të përvjetorit të pavarësisë së Kosovës, këtë vit është vendosur që
Veseli: Muret i takojnë të kaluarës Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas rrënimit të murit në Veri të Mitrovicës, ndërsa ka kërkuar nga të gjithë qy
Veseli: Muret i takojnë së shkruarës, Kosova është e drejtuar nga e ardhmja Kreu i parlamentarit të Kosovës, Kadri Veseli, ka lajmëruar qytetarët që të mos bien pre e asnjë provokimi. Ky koment ka
Gecaj-VV-së: Serbia ndërton mure, ju i keni muret në koka Zëvendësministri i Administrimit dhe Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj, i është drejtuar antarëve të Vetëvendosjses si "brig
Manjani: Keqardhje që nuk kaloi aministria për të sëmurët, i dënoi Zoti dhe politika Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani është shprehur i keqardhur ndaj vendimit të një ditë më parë të Komisionit të ligjev
Delawie kundër Murit në Veri: Muret s'i afrojnë njerëzit (FOTO LAJM) Ambasadori amerikan Greg Delawie në një postim të tij në "Twitter", ka dalë kundër ndërtimit të murit në veri të Mitrovi
Noizy ndërton nga e para tre shtëpi dhe ndan një fond marramendës për të sëmurët (VIDEO) Një ndër reperët më të njohur shqiptarë, Noizy ka ndërmarrë një iniciativë të madhe bamirësie në ndihmë të 3 familjeve t
Vuani nga diabeti? Ja 5 ushqimet që duhet të konsumoni Të sëmurët me diabet të tipit 2 duhet të tregojnë shumë kujdes me mënyrën e ushqyerjes, që të mos u rritet niveli i sheq
Shokon Trump: "Të sëmurët të votojnë për mua pastaj të vdesin" Republikani Trump ka shokuar edhe njëherë me deklaratat e tij të pazakonta, ku i drejtohet të sëmurëve të jetojnë deri m
Mësoni të mirat që kemi nga konsumimi i lëngut të mollës Nëse akoma jeni në kërkim të një ilaçi për zgjidhjen e problemeve të kapsllekut atëherë mund të provoni lëngun e mollës.