999 rezultate për

muret

Trendet e 2019, si të arredojmë shtëpinë Shtëpia është ambienti më komod për secilin nga ne, ja si mund ta arredoni atë në mënyrë që të duket sa më bukur. 1.M
Votojnë të burgosurit dhe të sëmurët në Maqedoni Të mbyllur në qeli, por me shpresë për një të ardhme të ndritur, sot votuan të burgosurit në burgun e “Idrizovës” të Maq
Hëngi mish derri të papjekur, menjëherë sëmuret dhe vdes pas dy javësh Një 18-vjecar nga India ka ndërruar jetë, pasi hëngri mish të papjekur derri. Mishi dysohet se i shkaktoi një larvë p
Frutat më të mira për të sëmurët me anemi Anemia është një ndër çrregullimet më të të gjakut, që rezulton nga pakësimi, rënia e numrit të rruazave të kuqe të gjak
Ekskavatorët e ‘Veliera’ në Durrës prishin muret e konakut të Princ Vidit Rifillimi i punimeve për ndërtimin e projekti ‘Veliera’ në Durrës u krye pa monitorim arkeologjik, duke sjellë shkatërri
Pa doktorë dhe pa ilaçe, si vdesin të sëmurët në Shqipëri Shqipëria renditet e fundit nga 35 shtete europiane në Indeksin e Shëndetit Konsumator 2018 të matur nga instituti suede
Sëmuret shoferi, aksidenti i merr jetën 21-vjeçari shqiptar në Itali Një aksdient tragjik i ka marrë jetën një tjetër shqiptari. Ngjarja e rëndë ndodhi mengjesine sotëm në Treviso ku s
"Si po detyrohen të sëmurët e Shkodrës të shkojnë në spital privat" Ish-kryeministri Sali Berisha, edhe ditën e sotme ka publikuar një denoncim të ardhur në Facebook-un e tij ku thotë se q
Kthehet në shtëpi dhe sheh muret me gjak por kur i del qeni kupton gjithçka Kur pronari i një shtëpie nuk ishte aty, shtëpia e tij u bë cak i hajdutëve - ose kështu menduan hajdutët, pasi ata nuk
Cilat fruta janë më të mirat për të sëmurët me anemi Anemia është një ndër çrregullimet më të të gjakut, që rezulton nga pakësimi, rënia e numrit të rruazave të kuqe të gjak
"Narcos" në Tiranë, kështu u vizatuan mbrëmë muret e kryeqytetit (FOTO LAJM) Muret e Tiranës janë mbushur me grafitë gjatë mbrëmjes së djeshme ku kryeministri Rama dhe ministra të tjerë janë paraqi
Sëmuret në gjykatë i akuzuari për ngjarjet e prillit Sot, në seancën gjyqësore për ngjarjet e “27 prillit”, të akuzuarit Munir Pepiq iu përkeqësua gjendja shëndetësore dhe p
Sëmuret një ministër i qeverisë Haradinaj Ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, i është përkeqësuar gjendja shëndetësore dhe si pasojë ka ndë
Mjeku shqiptar bën zbulimin e rëndë, si serbët bëjnë dallavere me të sëmurët shqiptarë Ambulanca shtetërore është e destinuar që të ofrojë shërbime falas për pacientët kosovar. Megjithatë, disa nga ta po det
Referendumi, sot votojnë të sëmurët dhe të burgosurit Sot në Maqedoni do të votojnë për referendumin, personat e sëmurë, të burgosurit, si dhe shtetasit e Republikës së Maqed
Era e fuqishme zbulon muret Qabes, si duket Shtëpia e Zotit (FOTO LAJM) Një erë e fortë goditi rajonin e Mekës në mbrëmje, kurse në rrjetet sociale u shfaq një video që tregon fuqinë e erës në
Tërmeti i fuqishëm! Çahen muret e një banese, dëmtohen disa të tjera (VIDEO) Tërmeti i fuqishëm që ra pak orë më parë në Shqipëri, ka shkaktuar dëme materiale në një shtëpi në Dibër. Ndërkohë që ra
Sëmuret rendë aktori i njohur turk Aktori turk i njohur edhe nga shqiptarët për shkak të telenovelave turke është prekur nga një sëmundje. Aktori Burak
Edhe djathi rrezikon të sëmurët me diabet, mjeku tregon arsyen Përqindja e lartë e niseshtesë në djathë, shkakton probleme serioze tek personat të cilët janë të prekur nga diabeti. Si
Jo vetëm Kuvendin, tërmeti çan në dysh Ministrinë e Bujqësisë Pas dëmtimit të Kuvendit nga lëkundjet, edhe një ministri është dëmtuar. Raportohet se muret e Ministrisë së Bujqësi