999 rezultate për

munih

Pamje të tmerrshme të viktimave nga sulmi në Munih (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale janë publikuar fotografi ku shihen persona të gjakosur në rrugë nga sulmi që ndodhi sot në Munih të G
Bayerni mposht Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur me rezultatin 1:0 Borusian e Dortmundit. Skuadra bavareze ka mundur të fitojë në derbin e M
Kuq e zi në mbarë botën (FOTO LAJM) Sot të gjithë shqiptarët, në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, diasporë dhe në botë festojnë Ditën e Flamurit, të shpalljes së
Si duket sot djali i Kinder! Më bë fund është bërë publik identiteti i fytyrës së ruajtur të çokollatave Kinder, fytyrë kjo që është përdorur për 32
Mynih, Ivanov merr pjesë në Konferencën e Sigurisë Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Poposki, do të
Gjermani, kosovarja hidhet nga treni por shpëton Një 44 vjeçare nga Kosova është hedhur nga treni i cili ishte në lëvizje në pranë një stacioni hekurudhor në Munih të Gj
Bajern Munih, Shfajni është i pashitshëm Ekipi gjerman i Bajern Munihut ka përsëritur se mesfushori Shvajnstajger do të qëndrojë tek ky ekip, pavarësisht interes
Van der Vart drejt Bajern Munihut? Drejtuesit e Bajern Munihut janë duke bërë përpjekje për transferimin e mesfushorit të Real Madridid, Rafael Van der Var
Bajern Munihu arrin marreveshje me Van Gal Luis van Gal mësohet se ka arritur një marrëveshje me Bajernin e Munihut. Trajneri aktual i AZ Alkmarit p
Riberi do te largohet nga Bajern Munihu Frank Riberi përfundimisht largohet nga Bajern Munihu, në fund të sezonit. Destinimi i tij i radhës
Bajerni i Munihut kampion i Bundesligës Në Kupën e UEFA-s në sezoni e ri nga Bundesliga do të garojnë Hamburgu, Volsburgu, Shtutgarti d