999 rezultate për

munich

Bayern Munich nis mbrojtjen e titullit kundër Hoffenheim Kampioni u Gjermanisë, Bayern Munich do të nisë mbrëmjen e sotme mbrojtjen e titullit. Sezoni i 56-të i Bundesliga-s
Bayern Munich kërkon të blejë yllin e Juventusit Bayern Munich po punon që tani për sezonin e ardhshëm, aq sa ka nisur të mendojë se cili është futbollisti i duhur për t
Çmenduri! Bayern refuzoi 150 milion për këtë lojtar Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, ka bërë të ditur se gjatë merkatos së verës ka refuzuar ofertë prej 150 milio
Bayern Munich gjen zëvendësuesin e Boateng Jerome Boateng është shumë pranë largimit nga Bayern Munich. Së fundmi mbrojtësi kërkohet nga PSG dhe për këtë arsye
Bayern Munich nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë kundër Eintracht Frankfurtit. Ai që ka shënuar është përsëri Robert Lewa
Bayern Munich thellon rezultatin ndaj Eintracht (VIDEO) Bayern Munich ka thelluar rezultatin ndaj Eintacht duke e cuar rezultatin e ndeshjes në 0-4. Goli i 4 është për bavar
Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Eintracht Frankfurt në "Commerzbank-Arena". Të dy golat i ka shënua
Bayer Munich kërkon mesfushorin e Barcelonës Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç është tema e diskutimit për skuadrën e Bayern Munich. Siç raporton “Mundo Deportiv
Arturo ​Vidal: Barcelona është klub më i madh se Bayern Munich Lojtari i ri i Barcelonës, Arturo Vidal, ka thënë se largimi i tij nga Bayern Munichi është një hap i madh para për karr
Bayern Munich fiton me rezultat minimal ndaj Manchester United (VIDEO) Bayerni Munich fitoi miqësoren e luksit ndaj Manchester United, të zhvilluar mbrëmjen e sotme në “Alianz Arena”. Nde
Flet Vidal pas largimit nga Bayern Munich Vidal pas shumë polemikash i ka dhënë fund aventurës te Bayern Munich dhe ka nisur një të re me Barcelonën. Sipas rap
Bayern Munich nënshkruan me një tjetër talent Një tjetër talent i është bashkuar skuadrës së Bayernit të Munichut. Maxime Awoudja ka arritur marrëveshjen me kampionët
Barcelona kërkon mesfushorin e Bayern Munich Mesfushori i Bajernit të Mynihut, Arturo Vidal po lidhet shumë me një lëvizje të mundshme në Barcelonë. Djali i lojta
Drejtori i Bayern Munich "thumbon" keq Ronaldon Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus ka qënë një befasi në botën e futbollit. Por së fundmi mësohet se te klub
Ish-sulmuesi i Bayern Munich kritikon ashpër Lewandowskin Ish-sulmuesi i Bayern Munich, Giovane Elber është i bindur se Robert Lewandowski do të qëndrojë te Bayer Munich madje e
Manchester United mund të bëj ofertë për Robert Lewandowski Manchester United duket se do të bëj një goditje të madhe gjatë kësaj merkato verore. Sipas tabloidit britanik "Daily
Bayern Munich i fikson çmimin lojtarit të tyre Jerome Boateng ka qenë tek Bayern Munchen që në vitin 2011, por ai mund t'i thotë lamtumirë gjigandëve gjermanë në këtë
Real Madrid nuk i ndahet lojtarit të Bayern Munich Sipas gazatës spanjolle “Marca” raportohet së Real Madrid nuk ka hequr dorë nga sulmuesi i Bayern Munich. Bëhet fjal
Shikoni si reagon Vidal pasi Bayern Munich i hapi derën e largimit Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka zbuluar se klubi është i hapur për largimin e mesfushorit Art
Juventus mund bindshëm Bayern Munich (VIDEO) Juventus këtë sezon pritet të jetë një nga skuadrat më të forta, dhe këtë ka filluar ta vërtetojë që në fazën përgatitor