999 rezultate për

munich

Bayern Munich bën gati ofertën për Zidane Siç rapotojnë mediat spanjolle pas humbjes 3-2 të Bayern Munich në transfertë ndaj Borussia Dortmund, trajneri Niko Kova
E rëndë te Bayern Munich, Ribery godet me shuplakë gazetarin Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pas humbjes së Bayern Munich nga Borussia Dortmundi të shtunën. Sipas
Formacionet zyrtare: Dortmund - Bayern Munich Sot luhet klasikja gjermane mes Borussia Dortmund dhe Bayern Munich në "Signal Iduna Park", ndeshje e vlefshme për javën
Barcelona me ofertë të çmendur për mbrojtësin e Bayernit Barcelona po has shumë vështirësi në fazën e mbrojtjes. Ata po mendojnë që të transferojnë një mbrojtës me kualitete të
Lojtarët e Bayer Munich kërkojnë largimin e Niko Kovac Duket se te skuadra e Bayern Munich gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Ashtu si edhe në periudhën e trajnerit Carlo Ancel
Bayern Munich kalon në fazën tjetër të Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munchen ka kaluar në raundin tjetër të kupës së Gjermanisë, DFB Pokal pasi që sonte ka mposhtur me rezultatin 1-2
Mposht AEK-un, Bayern Munich i kthehet fitores në Champions (VIDEO) Bayern Munich ka fituar në transfertë ndaj AEK me rezultatin 0-2 në "Spiros Louis", ndeshje e vlefshme për UEFA Champion
Bayern Munich shënon dy gola të shpejtë kundër AEK (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj AEK në stadiumin "Spiros Louis". Golin e parë e shënoi Javi Martine
Formacionet zyrtare: AEK - Bayern Munich Bayern Munich do të luaj në një transfertë jo të mirë, me atë të skuadrës greke, AEK. Bavarezët duan të rikthehen te
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Ajaxit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është mbrojtësi Mats Hummels në
James Rodriguez kërkoi largimin por Bayern ka plan tjetër për të James Rodriguez, ishte një nga emrat më të lakuar të merkatos që lamë pas. Kolumbiani lidhej me një rikthim të munds
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Schalke 04 (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Schalke 04 në "Veltins Arena". Ai që ka shënuar është mesfushori kolumbian
Tifozët e Benfikës e vërshëllyen, Rodriguez i çmend me "manita" Bayern Munich e nisi me fitore debutimin në Champions LEague ku u përball me klubin e Benficas. Por në këtë ndeshje
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Benficas (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Benficas në "Estadio da Luz". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Robert Lewan
Formacionet zyrtare: Benfica - Bayern Munich Benfica dhe Bayern Munich do të lujanë në "Estadio da Luz", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Portugezët
Ky është rekordi i Ribery në Bundesliga Bayern Munich e ka nisur mirë mbrojtjen e titullit kampion i Gjermnaisë, duke i fituar të dyja sfidat e para. Së fund
Bayern Munich nuk fal, mposht në transfertë Stuttgartin Bayern Munich ka fituar lehtësisht ndaj Stuttgartit me shifrat 0-3 në "Mercedes-Benz Arena". Skuadra e Niko Kovac iu
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Stuttgartit në "Mercedes-Benz Arena". Ai që ka shënuar golin është mesfusho
ZYRTARE: PSG transferon lojtarin e Bayern Munich Paris Saint Germain ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të majtë, Juan Bernat. Kalimi i lojtarit nga skuadr
Bayern Munich refuzon ofertën e PSG për mbrojtësin e tyre Jerome Boateng duket se këtë sezon nuk do të largohet nga Bayern Munich. Mbrojtësi gjerman ishte ndër emrat më të përfol