999 rezultate për

munich

Bayern Munich - Schalke 04, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Bayern Munichu fitoi me rezultat 2-1 kundër Schalkes në Bundesliga. Golat për vendasit i shënuan Robert Lewandowski (
Bayern Munich fiton ndaj Schalkes dhe vazhdon serinë e fitoreve në Bundesligë (VIDEO) Bayern Munich vazhdon serine e fitoreve të njëpasnjëshme, pasi sot pasdite mposhti Schalken në “Allianz Arena”. Bavar
Bayern Munich kalon përsëri në avantazh ndaj Schalkes (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Schalkes në "Allianz Arena". Goli është shënuar nga Thomas Muller në
Bayern Munich shënon gol ndaj Schalkes (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Schalkes në "Allianz Arena". Goli është shënuar nga sulmuesi polak, Robert
Rafinha: Kam tre oferta nga tre klube braziliane Rafinha ka treguar se ka marrë disa oferta dhe se gjatë verës mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munichut, skuadër në të ci
Dortmundin e kap paniku, Pulisicin e duan shumë klube Christian Pulisic është një ndër talentet që ka shpërthyer së fundmi në Bundesligë dhe jo më kot të gjithë janë në ndjek
Bayern Munich tallet me Paderbornin, shënon golin e pestë dhe të gjashtë (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe dy gola të tjerë në "Benteler Arena". Ai që ka shënuar të dy golat është Arjen Robben
Bayern Munich shënon dy gola të shpejtë ndaj Paderbornit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola për pesë minuta ndaj Paderbornit në "Benteler Arena". Goli p arë u shënua nga Coman
5 arsyet se pse James Rodriguez po shkëlqen me Bayern Munich Pasi erdhi në Bavari nga Real Madridi, James Rodriguez, ishte në qendër të vëmendjes. Atij i mungoi besimi dhe mezi k
Jupp Heynckes tregon se kur do të kthehet Thiago Alcantara Jupp Heynckes, trajneri i Bayern Munich, ka bërë të ditur se mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, është afër rikthimit
Bayern Munich mposht lehtësisht Mainzin dhe vazhdon drejt titullit kampion (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të lehtë sot në transfertë ndaj Mainzit, duke e larguar në 18 pikë epërsinë ndaj vendi
Mourinho i vendosur për transferimin e Vidalit Jose Mourinho ka vendosur të transferojë në verë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal. Sipas mediumit Manchest
Bayern Munich shkatërron Hoffenheimin në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka vazhduar më fitore në Bundesliga, duke rrëmbyer tri pikë të tjera. Nga 0-2 në 5:2, Bayern Munich ka
Vidal: Në Bayern Munich do të qëndroj deri në verë ​Arturo Vidal ka lënë sërish një derë të hapur për t’u përfolur në merkaton e transferimeve. Mesfushori kilian
Bayern Munich mposht Werder Bremen dhe marshon drejt titullit (VIDEO) Bayern Munich e ka mposhtur 4:2 Werder Bremenin në “Allianz Arena”. Bayerni i shënoi katër gola Werderit. Në letër
Franck Ribery shpreh dëshirën për të qëndruar në Bayern Franck Ribery dëshiron që të vazhdojë kontratën me klubin gjerman Bayern Munich. Pasi shënoi gol në fitoren 3-1 të Ba
Bayern Munich tallet keq me Manchester United (VIDEO) Bayern Munich është tallur me Manchester Unitedin duke e krahasuar golin e shkëlqyer vollej të Arjen Robben kundër Al Ah
Chelsea gati për të hedhur bombën në Munich, e duan me patjetër luftëtarin Sipas mediumit britanik The Sun, Chelsea po përgatit një ofertë fillestare në drejtim të Bayernit për Vidal, e cila kap
Bayern Munich gjen pasuesin e Jupp Heynckes Bayern Munchen ka filluar që tani të mendojë për sezonin e ardhshëm. Edhe pse klubi i ka kërkuar me ngulm trajnerit aktu
Klopp në Bayern Munich ? Agjenti i tij komfirmon gjithçka për të ardhmen e tij Marc Kosicke, agjent i trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp ka mohuar lajmet se klienti i tij do të marrë drejtimin e