999 rezultate për

munich

Zyrtare: Coman nënshkruan deri në vitin 2023 me Bayern Munich Sulmuesi francez, Kingsley Coman, e ka zgjatur kontratën me kampionin gjerman, Bayern Munich, për edhe tri vite të tjera
Bayern Munich i ofron kontratë të re yllit të saj Kingsley Coman do të qëndrojë në Bayern Munich për kohë të gjatë Para dy sezoneve Bayern Munich kishte transferuar ta
Bayern Munich nuk ka të ndalur, fiton edhe ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të rëndësishme në transfertë ndaj Stuttgartit, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të të
Bayern Munich shënon golin e parë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar golin e parë mbas 60-të minutash kundër Kolnit në "Allianz Arena" Ai që ka shënuar është su
E FUNDIT / Bayern Munich padit gazetën Bild Bayern Munich nuk do të transferojë portierin e Bayer Leverkusenit, Bernd Leno gjatë afati kalimtar të janarit Drejto
Leo Messi nuk ka të ndalur, thyen një tjetër rekord (FOTO LAJM) Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka barazuar rekordin e madh të legjendës së Bayern Munichut, Gerd Muller Leo Mess
Ndarja e vazove, ja si do të jetë ndarja në 1/16 (FOTO LAJM) Sonte jemi në pritje të ekipeve të fundit që do t'u bashkohen të kualifikuarve. Deri më tani kemi një ndarje e cila
Bayern Munich i hakmerret PSG për atë humbje në Parc des Princes, dhe pozicionohet në vendin e dytë (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me shifrat e përgjithshme 3-1 kundër francezëve të PSG në "Allianz Arena" ndeeshje kjo e vlefshm
Bayern Munich uron Shqipërinë me një postim shqip Bayerni i Munichut ka uruar shqiptarët në mënyrë më fantastike të mundshme. Klubi gjerman ka postuar në Twitter një s
Federata italiane nuk dëshiron Ançelottin si trajner për Kombëtaren Kombëtares së Italisë i nevojitet një taktikant i ri, pasi Giampiero Ventura u shkarkua pasi humbi ndeshjen kualifikues
Bayern Munich – Augsburg, formacionet zyrtare Bayern Munich kërkon fitoren e pestë radhazi në Bundesliga, ëktë herë kundër Augsburg që ka pasur një nisje të mirë.
Lothar Mattheus thotë se kush duhet ta zëvendësojë Robbenin Arjen Robben ka kontratë me Bayern Munich deri në fund të sezonit, ku mund të largohet si lojtar i lirë Legjenda e Ba
Robben thyen dy rekorde me golin që shënoi sonte për Bayernin Me golin e tij sonte kundër Borussia Dortmund, Arjen Robben është bërë futbollisti më i suksesshëm holandez në Bundeslig
Heynckes fillon zakonin e tij tek Bayern Munich Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes ka pranuar admirimin e tij për mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can. Mesfush
Bayern Munich i "sëmurë" pas Alexi Sanchez Bayern i Mynihut nuk ka ndërmend të dorëzohet për Alexis Sanchez. Klubi bavarez ka rikthyer vëmendjen për “yllin” e A
Ancelotti më në fund tregon pse është shkarkuar nga klubi gjerman Trajneri italian, Carlo Ancelotti ka treguar pse është shkarkuar nga skuadra gjermane, Bayern Munich Carlo Ancelotti
Formacionet zyrtare: Bayern Munich V Leipzig Bayern Munich dhe Lipzig ndeshen përsëri po në "Allianz Arena" për xhiron e 10-të në Bundesliga. Kampionët e gjermani
Bayern Munich zyrtarizon transferimin e talentit suedez Talenti i madh suedez, Alex Timossi Andersson është transferimi i fundit i gjigantit gjerman, Bayern Munich. Drejtuesit
Vidali tek Interi? Arturo Vidal është i hapur për t'u bashkuar me Interin në janar, sipas TMW, por një marrëveshje duhet të zgjidhet me Bay
Bayern Munich – Celtic, formacionet e mundshme Bayern Munich do të mundohet t’i rikthehet fitoreve në Ligën e Kampionëve. Bavarezët para shikuesve të vetë në stad