999 rezultate për

munich

Bayern Munich i papërmbajtshëm ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich nuk po ndalon së shënuari ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Ai që ka realizuar golin e
Bayern Munich "poker" ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Këtë herë është mbroj
Bayern Munich shënon edhe golin e tretë ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Ai që ka realizuar ësh
Bayern Munich përmbys rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Është përsëri ai, Sandro Wag
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmue
Super përballje në gjysmëfinale, koha e hakmarrjes për Bayernin Bayern Munich ka mundësinë më të mirë në dorë për të marrë hak për eleminimin e vjetshëm nga kampioni i Europës, Real Ma
Fomacionet zyrtare: Bayern Munich - Sevilla Bayern Munich dhe Sevilla do të luajnë sonte në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e dytë të UEFA Cham
Bayern Munich kërkon shërbimet e yllit të Barcelonës Bayern Munich është e gatshme të ofrojë hiç më pak se 80 milionë euro për yllin e Barcelonës, Ivan Rakitic. Kroati ës
Bayern vret Bundesligën 5 javë para fundit, shkatërron 1-4 Augsburgun (VIDEO) Bayern Munich zyrtarisht ka "vrarë" sezonin 2017-2018 të Bundesligas me fitoren 1-4 kundër Augsburgut. Me golat e To
Formacioni i javës në UEFA Champions League (FOTO LAJM) Këtë javë u zhvilluan ndeshjet e para të çerekfinales në UEFA Champiosn League. Gara më e madhe evropiane për klube,
Formacionet zyrtare: Sevilla - Bayern Munich Sevilla dhe Bayern Munich do të përballen sonte në "Ramon Sanchez Pizjuan" në ndeshjen e parë në çerekfinale të UEFA Cha
Ndeshja e parë në histori midis tyre, ja si do mund të zbresin në fushë Sevilla dhe Bayern Sevilla dhe Bayern Munich do të përballet për herë të parë në historinë e tyre në një ndeshje në çerekfinale të Ligës së
Bayern Munich deklason Dortmundin, tërmet 6 ballësh në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka deklasuar Borussia Dortmundin me shifrat 6-0 në "Allianz Arena", duke turpëruar verdhezinjtë dhe i larg
Bayern Munich në epërsi ndaj Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmundit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar golin është sulmue
Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Borussia Dortmund Bayern Munich dhe Borussia Dortmund do të luajnë sot klasiken e tyre në Bundesligë. Bavarezët duan fitoren që të mby
Liverpool bën gati aksionin e fundit për të mbajtur Canin Sipas mediumit anglez The Sun, Liverpool i ka ofruar Canit një pagë prej 200 mijë funtesh në javë me qëllim që ta ndaloj
Stresohet Juventus, të tjera interesime vijnë për Canin Juventus dhe Liverpoolit thuhet se kanë një akod mes vete për Emre Can. Por pavarësisht kësaj bardhezinjtë nuk duhet të
Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi Sandro Wagne
Lewa ke Reali, Bayern bën blerjen më të shtrenjtë në histori Mediat spanjolle dhe ato gjermane kanë raportuar se tanimë Leëandoëski ka arritur marrëveshje me Realin. Zëvendësuesi i
Perez telefonon Bayernin për të vërtetën me Lewandowskin E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” raportoi pak ditë më parë se Reali ka arritur marrëveshje personale me Leëando