999 rezultate për

munich

Bayern Munich mposht lehtësisht Mainzin dhe vazhdon drejt titullit kampion (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të lehtë sot në transfertë ndaj Mainzit, duke e larguar në 18 pikë epërsinë ndaj vendi
Mourinho i vendosur për transferimin e Vidalit Jose Mourinho ka vendosur të transferojë në verë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal. Sipas mediumit Manchest
Bayern Munich shkatërron Hoffenheimin në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka vazhduar më fitore në Bundesliga, duke rrëmbyer tri pikë të tjera. Nga 0-2 në 5:2, Bayern Munich ka
Vidal: Në Bayern Munich do të qëndroj deri në verë ​Arturo Vidal ka lënë sërish një derë të hapur për t’u përfolur në merkaton e transferimeve. Mesfushori kilian
Bayern Munich mposht Werder Bremen dhe marshon drejt titullit (VIDEO) Bayern Munich e ka mposhtur 4:2 Werder Bremenin në “Allianz Arena”. Bayerni i shënoi katër gola Werderit. Në letër
Franck Ribery shpreh dëshirën për të qëndruar në Bayern Franck Ribery dëshiron që të vazhdojë kontratën me klubin gjerman Bayern Munich. Pasi shënoi gol në fitoren 3-1 të Ba
Bayern Munich tallet keq me Manchester United (VIDEO) Bayern Munich është tallur me Manchester Unitedin duke e krahasuar golin e shkëlqyer vollej të Arjen Robben kundër Al Ah
Chelsea gati për të hedhur bombën në Munich, e duan me patjetër luftëtarin Sipas mediumit britanik The Sun, Chelsea po përgatit një ofertë fillestare në drejtim të Bayernit për Vidal, e cila kap
Bayern Munich gjen pasuesin e Jupp Heynckes Bayern Munchen ka filluar që tani të mendojë për sezonin e ardhshëm. Edhe pse klubi i ka kërkuar me ngulm trajnerit aktu
Klopp në Bayern Munich ? Agjenti i tij komfirmon gjithçka për të ardhmen e tij Marc Kosicke, agjent i trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp ka mohuar lajmet se klienti i tij do të marrë drejtimin e
Zyrtare: Coman nënshkruan deri në vitin 2023 me Bayern Munich Sulmuesi francez, Kingsley Coman, e ka zgjatur kontratën me kampionin gjerman, Bayern Munich, për edhe tri vite të tjera
Bayern Munich i ofron kontratë të re yllit të saj Kingsley Coman do të qëndrojë në Bayern Munich për kohë të gjatë Para dy sezoneve Bayern Munich kishte transferuar ta
Bayern Munich nuk ka të ndalur, fiton edhe ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të rëndësishme në transfertë ndaj Stuttgartit, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të të
Bayern Munich shënon golin e parë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar golin e parë mbas 60-të minutash kundër Kolnit në "Allianz Arena" Ai që ka shënuar është su
E FUNDIT / Bayern Munich padit gazetën Bild Bayern Munich nuk do të transferojë portierin e Bayer Leverkusenit, Bernd Leno gjatë afati kalimtar të janarit Drejto
Leo Messi nuk ka të ndalur, thyen një tjetër rekord (FOTO LAJM) Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka barazuar rekordin e madh të legjendës së Bayern Munichut, Gerd Muller Leo Mess
Ndarja e vazove, ja si do të jetë ndarja në 1/16 (FOTO LAJM) Sonte jemi në pritje të ekipeve të fundit që do t'u bashkohen të kualifikuarve. Deri më tani kemi një ndarje e cila
Bayern Munich i hakmerret PSG për atë humbje në Parc des Princes, dhe pozicionohet në vendin e dytë (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me shifrat e përgjithshme 3-1 kundër francezëve të PSG në "Allianz Arena" ndeeshje kjo e vlefshm
Bayern Munich uron Shqipërinë me një postim shqip Bayerni i Munichut ka uruar shqiptarët në mënyrë më fantastike të mundshme. Klubi gjerman ka postuar në Twitter një s
Federata italiane nuk dëshiron Ançelottin si trajner për Kombëtaren Kombëtares së Italisë i nevojitet një taktikant i ri, pasi Giampiero Ventura u shkarkua pasi humbi ndeshjen kualifikues