999 rezultate për

munich

Bayern Munich thyen një rekord negativ sonte kundër Realit Bayern sonte ka pësuar humbjen e gjashtë me radhë kundër Real Madrid në UEFA Champions League. Kështu Real Madrid shn
Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Real Madrid Bayern Munich dhe Real Madrid do të përballen sinte me njëra-tjetrën për gjysmëfinalen e dytë të UEFA Champions League.
Lojtarët e ftuar të Realit kundër Bayern Munich Real Madrid ka përfshirë të gjithë 24 lojtarët e skuadrës së parë për t'u përballur me Bayern Munchen nesër në mbrëmje.
Ky është arbitri që do të vendosë drejtësinë në supersfidën Bayern Munich - Real Madrid Është caktuar arbitri për ndeshjen e parë gjysmëfinale mes Bayern Munichut dhe Real Madridit. Ai është holandezi Björ
Lewa presion Realit: Jemi në gjendjen perfekte Leëandoëski është gati për ndeshjen kundër Realit të Madridit të mërkurën në Alianz Arena. Ai para ndeshje i ka bërë
Bayern Munich shkatërron Leverkusenin dhe kualifikohet në finalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munchen ka shpartalluar Bayer Leverkusenin në shtëpi me rezultatin 2-6. Golat në këtë ndeshje filluan që në mi
Bayern Munich i shënon golin e tretë Leverkusenit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar golin e tretë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena". Ai që ka realizuar është gjermani, Tho
Bayern Munich shënon dy gola të shpejtë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena". Ai që zhbllokon ndeshje është Jav
Formacionet zyrtare: Bayern Leverkusen - Bayern Munich Sonte zhvillohet gjysmëfinalja për Kupën e Gjermanisë ku do të kemi një derbi mes Bayern Leverkusenit me Bayern Muncheni
Bayern Munich paraqet ofertën e parë tek Ajaxi për mbrojtësin e talentuar Bayern Munich ka paraqitur një ofertë për mbrojtësin e talentuar të Ajaxit, Matthijs de Ligt. 18-vjeçari ka qenë i li
Presidenti i Bayernit me deklaratë thumbuese për Ancelottin Drejtori i Bayern Munich, Uli Hoeness, ka mbrojtur emërimin e trajnerit të ri, Niko Kovac për sezonin e ri futbollistik.
Bayern Munich shpartallon Monchengladbachun në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me shumë lehtësi ndaj Borussia Munchengladbach sot pasdite në "Allianz Arena" me shifrat e përgj
Bayern Munich i papërmbajtshëm ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich nuk po ndalon së shënuari ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Ai që ka realizuar golin e
Bayern Munich "poker" ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Këtë herë është mbroj
Bayern Munich shënon edhe golin e tretë ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Ai që ka realizuar ësh
Bayern Munich përmbys rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Është përsëri ai, Sandro Wag
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmue
Super përballje në gjysmëfinale, koha e hakmarrjes për Bayernin Bayern Munich ka mundësinë më të mirë në dorë për të marrë hak për eleminimin e vjetshëm nga kampioni i Europës, Real Ma
Fomacionet zyrtare: Bayern Munich - Sevilla Bayern Munich dhe Sevilla do të luajnë sonte në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e dytë të UEFA Cham
Bayern Munich kërkon shërbimet e yllit të Barcelonës Bayern Munich është e gatshme të ofrojë hiç më pak se 80 milionë euro për yllin e Barcelonës, Ivan Rakitic. Kroati ës