Përgjimet e "Bild":Pjerin Ndreu: Të votojë hapur PS ose ikën nga puna
999 rezultate për

munich

Bayern Munich "izolon" Robert Lewandowski Bayern Munich ka vendosur që "yllin" polak, Robert LeWandowski të mos e lërë të largohet. Presidenti i klubi, Uli Ho
Lewandowski largohet nga Bayern Munich, destinacioni i tij është Madridi Robert Lewandowski më në fund ka marrë vendimin e tij për t’u larguar nga Bayern Munich dhe këtë gjë drejtuesve të klubi
Bayern nuk pret më, gjen zëvendësuesin e Lewandowskit Vetëm dy ditë më parë agjenti i Robert Lewandowskit deklaroi se sulmuesi i Bayern Munich dëshironte të largohej nga klub
Garë e fortë pë Martial, interesohet edhe Bayern Munich Anthony Martial po i kalon ditët e tij të fundit si futbollist i Manchester United. Sulmuesi francez Anthony Martial
Ndryshime te Bayern Munich, katër lojtarë vihen në shitje Niko Kovac ka nisur ndryshimet tek Bayern Munich, mesa duket ai po bëhet gati për një merkato të fuqishme këtë verë.
Vidal konfirmon të ardhmen e tij tek Bayern Munich Arturo Vidal ka pranuar se ai mund të largohet nga Bayern Munich, por synimi i Interit dhe Napolit mund të largohet vetë
Konfirmohet largimi i Lewandowski nga Bayern Munich Agjenti izraelit, Pini Zahavi, ka konfirmuar së fundmi se Robert Leëandoëski është shumë pranë largimit nga Bayern Munic
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Eintracht Frankfurtit në "Olympiastadion". Ai që ka arritur të s
Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Frankfurt Bayern Munich është favorit i padiskutueshëm për të fituar Kupën e Gjermanisë në një ndeshje që zhvillohet sonte kundër
Zyrtare: Arjen Robben rinovon kontratën me Bayern Munich Përfundimisht anësori holandez, Arjen Robben ka rinovuar kontratën me kampionët gjerman, Bayern Munich. 34-vjeçari e
Bayern Munich futet në garë për Dembelen Sulmuesi anësor i Barcelonës, Ousmane Dembele ka përfunduar në radarin e gjigantit gjerman, Bayern Munich. Dembele u
Robben dhe Rafinha rinovojnë kontratën me Bayern Munich Bayern Munich ka bërë të ditur se Arjen Robben dhe Rafinha, të cilët ishin në vitin e fundit të kontratës, do të vazhdoj
Bayern Munich prezanton fanellat e reja për sezonin e ardhshëm 2018/19 (FOTO LAJM) Bayern Munich ka shpalosur fanellën e tyre të parë për sezonin 2018-19. Fanella e re ka një dizajnë në forma të diama
Meritan Shabani nënshkruan kontratë profesionale me Bayern Munich Meritan Shabani ka nënshkrua me klubin e Bayern Munich që e mbanë të lidhur deri në vitin 2020. Pas nënshkrimit të kontr
Franck Ribery rinovon kontratën me Bayer Munich Franck Ribery ka rinovuar kontratën me Bayern Munich që do të qëndrojë edhe për një vit tjetër, deri më 30 qershor 2019.
Bayern Munich nuk fal, fiton në transfertë ndaj Kolnit (VIDEO) Bayern Munich ka fituar sërish në kampionatin gjerman, këtë herë në transfertë ndaj Kolnit në "RheinEnergieStadion", nde
United ia dredh Juves për Martialin Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, drejtuesit e Unitedit janë bindur për humbjen e Martialit dhe tashmë janë d
Bayern Munich 100 milionë euro për Paulo Dybalan Bayern Munich është e gatshme të ofroj 100 milionë euro për talentin e Juventusit Paulo Dybala. Ai ka luftuar me vend
Dybala kthehet në objektivin kryesor të Bayernit Sias të përditshmes gjërmane, 'Bild' Dybala është objektivi primar i Bayern Munich, nëse Leëandëski largohet. Sipas B
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar golin është Joshua K