999 rezultate për

mungojne

Sot Arsenal - Chelsea ka surpiza në formacione (FOTO) Arsenali dhe Chelsea do të përballen ditën e sotme për tropeun Shieldin në Wembley. Kupa e njohur mbarë botërisht si Sup
Tre yjet e United që do të mungojnë në fillim të sezonit Luke Shaw, Ashley Young dhe Marcos Rojo do t’i mungojnë Manchester Unitedit në nisje të sezonit. Tre lojtarët kanë pë
Buxhetit të Kosovës i mungojnë mbi 100 milionë euro! Për shkak të mosfunksionimit të Kuvendit të Kosovës dhe pamundësisë që të bëhet rishikimi i buxhetit, përfaqësues të ins
Mungojnë punëtorët sezonal në Maqedoninë Lindore Në fushat e Maqedonisë nuk ka se kush tw mbledhw fryta. Punëtorët sezonal kanë ikur për punë në plazhet e Italisw, a
ISIS-it po i mungojnë luftëtarët nga Kosova Dikur thuhej që Kosova ishte vendi i cili po prodhonte terroristë që i bashkoheshin organizatave terroriste ISIS dhe Al
Vitaminat që ju mungojnë nëse vuani nga era e keqe e gojës Shumë prej nesh vuajnë nga era e keqe e gojës, buzët e plasaritura dhe dhimbjet e kokës. Por të gjitha këto mund të jenë
Gara për Tetovën, ja disa nga emrat e mundshëm të BDI-së Bashkimi Demokratik për Integrim po shqyrton kandidaturën e mundshme për garën në komunën e Tetovës. Sipas "INA" në
Real-Bayern, ja yjet që rrezikojnë të mos luajnë në gjysmëfinale Nesër në mbrëmje në “Santiago Bernabeu” do të vendoset se cila skuadër do të kalojë në gjysmëfinale mes Realit dhe Bayer
Ushqimet që nuk mungojnë kurrë në dietën e doktorëve Mish, pulë, ëmbëlsira me shumë sheqer dhe alkool – këto janë gjërat që shumica e njerëzve i blejnë për t’i konsumuar.
Moderatorja italiane që zbukuron Seria A në fundjavë (FOTO LAJM) Fundjava i dedikohet kryesisht kampionateve kryesore europiane, teksa nuk mungojnë as emisionet e shumta sportive. Jola
Brenda dhe jashtë Kuvendit, deputetit siç nuk mund t'i shihni shpesh (FOTO LAJM) Ccdo të enjte, lulishtja para sallës së Seancave Plenare kthehet në një mini paradë mode ku parakalojnë deputetët për t'
“Bisha” që do të shoqërojë Presidentin Donald Trump është tashmë gati (FOTO & VIDEO) Kur të marrë detyrën pas 20 janarit, Donald Trump nuk do të jetë ndër Presidentët e preferuar për shumicën e amerikanëve
Klopp: Ja dy yjet që do të mungojnë ndaj Cityt Jurgen Klopp ka folur në lidhje me gjendjen e futbollistëve të tij të lënduar. Liverpooli do të ndeshet në ndeshjen e
Ja yjet që mungojnë në Serinë A nga Kupa e Afrikës Nga data 14 janar, deri më datë 5 shkurt, në Gabon zhvillohet Kupa e Afrikës, që do të thotë se klubet për rreth një mua
Yjet e Premier League që mungojnë për Krishtlindje (FOTO LAJM) Premier League nuk ndalet as për festa, dhe do të jetë në fushë çdo ditë. Gjithsesi disa skuadra nuk do të kenë në dispo
Costa, Vardy, ja yjet që mungojnë për Krishtlindje (FOTO LAJM) Premier League si çdo fundvit është kampionati i vetëm që nuk ndalet as për festa. Për Krishtlindje do të zhvillohen sfi
7 futbollistët më të shpejtë në botë, mungojnë Ronaldo-Messi (FOTO LAJM) Juventusi fitoi dje në mbrëmje ndaj Sampdorias, teksa një ndër më të mirët në fushë ishte kolumbiani Juan Cuadrado. Ish
Problemet me dëmtimet, ja sa do të mungojnë mbrojtësit te Barça Pas fitores së thellë 4-0 kundër City-t, lojtarët e Barcelonës kanë marrë një lajm të keq ku kanë mësuar se nuk do të je
Zyrtare/ Ja dy yjet e Spanjës që do të mungojnë ndaj Shqipërisë (FOTO) Spanja nuk do ta ketë aspak të thjeshtë ndaj Shqipërisë, pasi trajneri Lopetegui ka marrë lajme të këqija nga infermieri
Buzëqesh Kosova, ylli i Barcelonës mungon në "Loro Boriçi" Nuk kanë fund lajmet e mira për Kosovën në prag të ndeshjes së radhës ndaj Kroacisë. Federata e Futbollit të Kroacisë k