999 rezultate për

mungojne

Ministrat nuk e përfillin Haradinajn, përsëri mungojnë në seancë Albert Krasniqi, analisti i Institutit Demokratik të Kosovës, njëherit njohës i zhvillimeve në Kuvend, ka kritikuar Qeve
Hummels dhe Alaba mungojnë ndaj Werder Bremen, Lewandowski i gatshëm Skuadra e Bayernit ka marrë një lajm të madh përpara ndeshjes me Werder Bremen. Dyshja e mbrojtjes Alaba dhe Hummels
Këto janë vitaminat që duhet të merrni pas moshës 35-vjeçare Pasi kalon të 35-at kujdesi për veten duhet të jetë edhe më i veçantë. Në këtë moshë është ndoshta momenti i duhur për t
Nuk kalon ligji i gjuhëve në Kuvend, mungojnë deputetët Shumica parlamentare LSDM-BDI sot nuk kanë pasur shumicë për të sjellë Ligjin për Gjuhët, i cili sot ishte në rend dite
Do i mungojnë milionat, por Teves përmbush profecinë Pas një aventure 12-mujore në Kinë, Carlos Tevez është rikthyer sërish në Argjentinë, te Boca Juniors. Ish sulmuesi
Dëmtohen dy sulmuesit e United, flet Mourinho sa do të mungojnë Pas barazimit frusterues pa gola ndaj Southamptonit të shtunën në shtëpi, Jose Mourinho është tronditur edhe nga humbja
Kush janë ata që mungojnë në Kosovë? (VIDEO) Edhe 18 vjet pas përfundimit të luftës së fundit në Kosovë, 1,654 persona konsiderohen të pagjetur. Përfaqësues të insti
Formacioni i mirë në Serie A (FOTO LAJM) Ekipet e Interit dhe Napolit dominojnë ekipin e gjysmës së sezonit në Serinë A. Portali i njohur, “Goal.com”, ka zgjedhu
Si të mësoni se a ju mungojnë elektrolitet Elektrolitet janë kripëra të cilat me tretje në ujë shndërrohen në ione, ndërkaq balanca e tyre është shumë e rëndësishm
Të burgosurit shqiptarë në Britani bëjnë jetë luksi, vetëm femrat u mungojnë (VIDEO) Disa shqiptarë të cilët po shlyejnë dënimet e tyre në burgjet e Londrës kanë postuar video që tregojnë veten duke pirë k
Mungojnë topat e borës në Sarajevë, por lyhen me bojë Në Sarajevë, të dielën e kaluar për në orën 13:00, ishte programuar derbi shumë i ndjerë mes Zeljeznicarit (që kërkonte
Ndreu i pëgjigjet Berishës me filozofi: Mashtruesit nuk i mungojnë kurrë viktimat Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut. Sipas Berishës, kryeministri Rama është
Yjet që do të mungojnë në "Rusi 2018", formacioni i mungesave (FOTO LAJM) Teksa kanë mbetur vetëm pak skuadra, për të plotësuar të 32 ekipet që do të marrin pjesë verën e ardhshme në Botërorin e
Dy lojtarët e Realit nëse ndeshkohen sot, mungojnë në derbin madrilen Nacho Fernandez dhe Casemiro do të përballen me Las Palmas duke e ditur se nëse ndeshkohen me karton të verdhë do të hum
Greta “xheloze” për lidhjen e Enit, poston trëndafilat që i dhuruan Prej kohësh Eni ka pushtuar faqet e mediave dhe diskutimet në rrjetet sociale për shkak të lidhjes së saj me Genc Prelvu
Mungojnë vulat, qendra e votimit ende e mbyllur në Deçan Në Komunën e Deçanit në shkollën Lidhja e Prizrenit ende nuk është hapur qendra e vendvotimit, për shkak se ende nuk kan
Xhaka e Llullaku mungojnë kundër Italisë, kush janë tre lojtarët që rikthehen Barazimi 1-1 i Italisë me Maqedoninë mbrëmjen e shkuar, ka komplikuar akoma më shumë situatën e “axurrëve” për kualifiki
Deputetët flasin për ligjet që i mungojnë Kosovës Ligjet që kanë të bëjnë me integrimet evropiane dhe ato për sistemin e drejtësisë dhe luftimin e korrupsionit, konsidero
Tek madrilenët nuk mungojnë vetëm Ronaldo dhe Marcelo, por plot 5 lojtarë Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Real Sociedadit në Anoeta me fillim nga ora
Shqiptarët nuk i shqepen Maqedonisë, e ndjekin dhe në cepin më të largët Në Shtrumicë Shqipëria do të përballet me Maqedonisë, në një ndeshje ku sigurisht nuk do të mungojnë ngjyrat kuqezi.