999 rezultate për

mungojne

Pas Vinicius edhe dy lojtarë të tjerë do të mungojnë gjatë për Realin Telashet për Realin e Madridit skanë fund këtë sezon ,shkruan Albeu.com Pas Vinicius që pothuajse ka mbyllur sezonin
Njohjet i mungojnë Kosovës, a po dështon Pacolli? Përkundër faktit se disa vende mund të kenë tërhequr aktin e njohjes, autoritetet në Prishtinë besojnë se janë 116 shtet
Daniele Rugani pranë rinovimit me Juventusin Gjithçka është gati te Juventusi për rinovimin e Ruganit. Qëndërmbrjtësi do të nënshkruajë një kontratë deri në vit
'Mungojnë sytë e tu të qeshur', Fifi emocionon me fjalë për personin e zemrës Këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur, Fifi është përfolur shumë për shkak të afrimitetit me Flori Mumajesin. Thash
Messi dhe Suarez mungojnë kundër Levantes, Barcelona publikon listën e skuadrës (FOTO LAJM) Barcelona ka publikuar listën e skuadrës për ndeshjen kundër Levantes në Copa del Rey. Për këtë sfidë trajneri Valve
Cilat ushqime nuk duhet të mungojnë në tryezën tuaj mbrëmjen e Vitit e Ri Përveç ushqimeve tradicionale të vitit të ri në tryezën tuaj nuk duhet të mungojë edhe kjo listë ushqimesh: 1- Shega
Në Dibër mungojnë mjekët, "mbulohet" nga pensionistët Të sëmuresh në zonat veriore shpëtimin e gjen vetëm në Tiranë, gjithmonë nëse problemi shëndetësor të premton të arrish
Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në ndeshjen Partizani - Kukësi Java e 17-të e Kategorisë Superiore, do të ngrejë siparin me kryendeshjen mes Partizanit dhe Kukësit që do të zhvillohet
SPEKTAKOLAR/ 5 golat më të bukur brazilian për 2018 (VIDEO) Brazili është një nga vendet më futboll dashëse, edhe pse klubet nuk kanë cilësi shumë të lartë krahasuar me kombëtaren.
Sot derbi Italisë Juventus-Inter, mungojnë Sandro dhe Nainggolan Sot në mbrëmje në orën 20:30 do të luhet në Alianz Stadium derbi shumpritur i Italisë midis Juventusit dhe Interit, shkr
Formacioni më i mirë i javës në ‘’Champions’’, nuk mungojnë yjet (FOTO LAJM) Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e javës së parafundit në fazën e grupeve të Champions Leagues. 12 k
Wenger zbulon të ardhmen Trajneri francez, Arsene Wenger ka theksuar se ai nuk është pensionuar nga futbolli, por është në kërkim të një skuadre
Edhe sot nuk do të mungojnë reshjet në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira të pakta dhe me periudha me diell. Në pjesën perëndimore dh
Frymë e keqe dhe dhimbje kockash, ja vitaminat që ju mungojnë Një dietë e pasur ushqimore na mundëson të gjitha vlerat ushqyese, mineralet dhe vitaminat për të cilat organizmi ka nev
Pas 10 vitesh “El Clasico” do të luhet pa Messin dhe Ronaldon Javën e ardhshme do të kemi mundësinë të ndjekim “El Clasicon” e madhe mes Real Madrid dhe Barcelonës. E veçanta në këtë
Yjet që do t’i mungojnë sonte Realit Sonte në mbrëmje rikthehen ethet e Uefa Champions League ku skuadrat e mëdha do të hidhen në fushën e blertë për të bërë
Zvicra nxjerr listën zyrtare, aty mungojnë Behrami dhe Xhemaili Përfaqësuesja e Zvicrës ka grumbulluar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës. Helvetikët do të luajnë
Kingut i mungojnë 67 milion euro në buxhet, por ai vazhdon të jetë i lumtur Aksioni në sektorin e turizmit nuk e ka ndihmuar buxhetin e shtetit të rrisë të ardhurat, teksa shihet se gjatë periudhë
Historia e dhimbshme e muzicienit sirian (VIDEO) Një histori e dhimbshme e muzicienit Muhammed Hesso nga Siria, i cili kërkon familjen e tij, ndërsa shprehet se kur ku t
Ters për Tottenham, i mungojnë 9 titullarë në debutimin e Premier League Ditën e shtunë me datë 11 gusht Tottenham do të përballet me Neëcastle për ndeshjene parë të Premier League. Por duk