999 rezultate për

mungojne

10 gjëra esenciale që s' duhet të mungojnë në çantën e plazhit 1.Çanta Ajo e cila duhet të mbajë pak a shumë çdo gjë që na duhet për plazh, duke filluar nga peshqirët, kremrat, syz
Stuhitë e forta nuk mungojnë edhe në qytetin e Bilishtit (VIDEO) Përveç qyteteve në Shqipërinë qëndrore ku stuhitë dhe shiu i dendur ka shkaktuar dëme materiele ku Albeu.com mëson se në
Pushuesit në Vlorë nuk ndihen të sigurt, mungojnë kullat e vrojtimit Në Vlorë kullat e vrojtimit janë të pranishme pothuajse në të gjithë vijën bregdetare, por në to mungojnë vrojtuesit.
Çifti nga Kosova rrezikon jetën në Velipojë, mungojnë rojet e plazhit Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por kanë rrezikuar jetën. Kanë qenë pushuesit
Ekspertja gjermane: "Në Shqipëri mungojnë tekstet e komunizmit, të rinjtë duhet të dinë ç'ndodhi" DW: Znj.Kaminsky, cili është qëllimi vizitës tuaj në Shqipëri bashkë me një delegacion nga Gjermania? Dr. Anna Kamins
Këpucët e bardha që nuk duhet t'i mungojnë garderobës tuaj (FOTO LAJM) Tashmë që dhe temperaturat po ngrihen, garderoba jonë duhetr të ketë ngjyra të çelura e të ngrohta, për të vënë në pah t
Veshjet e zyrës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Veshja për zyrë mund të bëhet pak sfiduese në temperature përvëluese. Ndonjëherë gjendesh përballë dy problemeve: vapës
Sheshi "Skënderbej" mbushet plot, nuk mungojnë as fëmijët në faljen e Fiter Bajramit (FOTO LAJM) Besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin. Mijëra besimtarë u mblodhën mëngjesin e sotëm për faljen e namazit të
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të
Këto janë trendet e rreja të pantallonave të verës ( FOTO LAJM) Edhe pse ditët me shi nuk lejuan të hapim garderobën e verës, ditët me diell po afrojnë. Vera është e nxehtë e ccdok
Mungojnë gjyqtarët, shtyhet sërish seanca ndaj Emiljano Shullazit Ditën e sotme, Gjykata Apelit për Krime të Rënda ka shtyrë sërisht seancën ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, sh
Tre veshjet të cilat nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Të gjithë kanë shije të ndryshme, për veshjet, për ushqimin apo dhe për pamjen e jashtme. Por këto 3 veshje duhet te gje
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Secili prej nesh, ka stilin dhe mënyrën e tij të të veshurit. Por megjithatë, në disa rraste duhet të vishemi në mënyrë
Mungojnë Salah dhe Firminio, Kloop thërret 19-vjeçarin Liverpool luan sonte ndeshjen e kthimit përballë Barcelonës e vlefshme për gjysmë-finalet e Ligës së Kampionëve. Nde
Mungojnë Firminio dhe Salah? Suarez: Kanë Xherdan Shaqirin Suarez e ka pranuar se Liverpooli do të vuajë nga mungesat e Firminos dhe Salahut, por ka paralajmëruar shokët e skuadrë
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio
Costa drejt largimit nga Juventusi, ofertat nuk mungojnë për brazilianin Douglas Costa është pranë largimit nga Juventusi. Braziliani i cili erdhi me shumë bujë në vitin 2017 nga Bayern Munich
Tifozët nisen drejt stadiumit, nuk mungojnë këngët dhe vallet (VIDEO) Edhe pak minuta na ndajnë nga starti i sfidës mes Shqipërisë dhe Turqisë, atmosfera në qytetin e Shkodrës ka filluar të
Pas Vinicius edhe dy lojtarë të tjerë do të mungojnë gjatë për Realin Telashet për Realin e Madridit skanë fund këtë sezon ,shkruan Albeu.com Pas Vinicius që pothuajse ka mbyllur sezonin
Njohjet i mungojnë Kosovës, a po dështon Pacolli? Përkundër faktit se disa vende mund të kenë tërhequr aktin e njohjes, autoritetet në Prishtinë besojnë se janë 116 shtet