999 rezultate për

mungojne

Pasojat e karantinës? Genta e BB: Plasa, kam 50 ditë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Karantina duket se nuk po shkon aspak mirë për ish-banoren e Big Brother Genta Gjalpi, e cila u bë e famshme për videot
Cekja i Beratit në karantinë: U çamë me hashure, zihem me gruan se në shtëpi s’ke ç’bën tjetër Sejfulla Myftari ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Vizioni i Pasdites”, për të treguar më tepër mbi ditët e tij
Reali "sakrifikon" 12 lojtar për t’i shpëtuar krizës së koronavirusit, në listë nuk mungojnë Marcelo dhe Bale Real Madrid, për shkak të krizës, do të duhet të bëjë llogaritë me lojtarët e tepërt që ka në skuadër. Pasiguria mbre
Sadiku: Kohën e kaloj duke luajtur FIFA me shokët e kombëtares Ditët kalojnë dhe numri i të infektuarve me koronavirus vijon të rritet, veçanërisht në Spanjë. Në një intervistë për
Nexhmije Hoxha varroset në krah të Enverit, mungojnë i biri dhe mikeshat e ngushta (FOTOLAJM) Për tri orë me radhë u zhvilluan dje në Tiranë homazhet për të përcjellë në banesën e fundit Nexhmije Hoxhën, të venë e
Në Kosovë mungojnë maskat mbrojtëse ndaj koronavirusit Një shqetësim u është shtuar sot qytetarëve që kërkonin masa mbrojtëse. Nëpër shumicën e barnatoreve të kryeqytetit n
Flet kosovari nga Italia: Panik gjithandej, maskat mungojnë e po shterrojnë ushqimet (FOTO LAJM) Autoritetet kompetente të Italisë kanë konfirmuar të dielën në mbrëmje edhe vdekjen e tretë në Itali nga koronavirusi.
"280 milion lek i mungojnë buxhetit të shtetit", PD akuza të forta qeverisë Rama Partia Demokratike ka bërë deklaratën e fortë se në buxhetin e shtetit mungojnë 260 milionë dollarë për shkak të korrups
Nuk mund të mungojnë në tryezë, ushqimet që forcojnë zemrën Cilat janë ushqimet që thjesht nuk mund të mungojnë në tryezën tonë? Padyshim ato ushqime "miqësore" të zemrës si salmon
Henderson flet për Coutinhon, nuk mungojnë "thumbat" Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson ka folur pwr ish bashkwlojtarin e tij, Philip Countinho. Henderson shprehet
Tayna tregon të pasmet (FOTO LAJM) Tayna është shumë aktive si në koncerte po ashtu edhe në rrjetet sociale. Fotot nga më të ndryshmet nuk mungojnë por
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Secili prej nesh, ka stilin dhe mënyrën e tij të të veshurit. Por megjithatë, në disa rraste duhet të vishemi në mënyrë
Ali Ahmeti uron Vitin e Ri, nuk mungojnë thirrjet për bashkim Pak orë na ndajnë nga ndërrimi i viteve, dhe pikërisht me këtë rast lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar 2020-tën. Ah
Jo vetëm fustane në festat e fundvitit, këto janë veshjet që do t'ju bëjnë të shkëlqeni (FOTO LAJM) Nëse ende nuk e keni gjetur se çfarë do të vishni në natën e ndërrimit të viteve, në festën e punës apo në festa të tjer
Victoria Beckham dhe Rita Ora, VIP-at që shoqërohej gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër (FOTO LAJM) Natën e Krishtlindjes u vra tragjikisht në Londër shqiptari Flamur ‘Alex’ Beqiri në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mi
Të "sëmurë" pas luksit, kështu po i presin Krishtlindjet të rinjtë më të pasur në botë (FOTO LAJM) Shpesh kemi parë fotot e të rinjve miliarderë në Instagram teksa ndajnë momente nga jeta e tyre lukzoze. Makina të sh
Interneti po zien, Meghan dhe Harry mungojnë në urimin për Kristlindje të Mbretëreshës Elizabeth (FOTO LAJM) Një foto e Mbretëreshës Elizabeth për Krishtlindje, është kritikuar tej mase, për vetë faktin që në të mungon Harry dhe
Tre barazime rradhazi, Courtois: Realit i mungojnë golat e CR7 Real Madrid shënoi një tjetër barazim, të tretin radhazi. Ekipi i Zidane u frenua në “Santiago Bernabeu” nga Athletic Bi
Nuk mungojnë ofertat, por Napoli i ofron rinovimin dyshes Mertens-Callejon Drejtuesit e Napolit po punojnë për të rinovuar kontratën me Mertens dhe Callejon, dy lojtarë të konisderuar tepër të rë
5 super ushqimet që nuk mund të mungojnë në tryezat tona për Krishtlindje Krishtlindjet po afrohen, dhe dëshironi ose nuk dëshironi ju, ftesat e ndryshme për darkat e Krishtlindjes me kolegë, mi