999 rezultate për

mungeses

Këto shenja tregojnë se trupi juaj ka mungesë hekuri Sipas statistikave më të fundit nga Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve rreth 9 për qind e grave vuajnë
Zbulohet shkaku i mungesës së Courtois në sfidën ndaj United Thibaut Courtois mungoi në super ndeshjen e javës së 32-të ndaj United për shkak të një dëmtimi. Deri këtu nuk ka asgjë
E rrallë/ Talenti i Leverkusenit humbet ndeshjen me Atleticon prej provimit Ndodh jo rrallë që futbollistë të ndryshëm të humbasin ndeshje për shkaqe dëmtimesh, por vështirë të keni dëgjuar ndonjë
Debate në Kuvend, Paloka shpërthen ndaj mungesës së Ramës: Silleni "derrin" në parlament… Ka nisur séanca parlamentare ditën e sotme ku pritet të diskutohen një sërë projektligjesh të rëndësishme. Pas fjal
Zbulohet shkaku i mungesës së Thaçit në cerëmoninë e betimit të Trump-it Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është ftuar në ceremoninë e inaugurimit të presidentit t
Vokrri sqaron shkakun e mungesës së flamurit shqiptar në Finlandë (VIDEO) Presidenti i FFK-së, Fadil Vokrri, gjatë debatit ku ishte i ftuar në emisionin Rubikon, është pyetur edhe për vendimin e
Papa Françesku: Shumë fëmijë po vdesin në luftën e Sirisë "Është e papranueshme që aq të pafajshëm, në mesin e të cilëve shumë fëmijë, duhej të paguanin çmimin e konfliktit, çmim
Itali-Spanjë, ja formacionet zyrtare të super duelit (FOTO) Emocionet e Europianit nuk kanë fund, teksa në orën 18:00 vjen një sfidë spektakolare mes Italisë dhe Spanjës. Trajn
Sot zhvillohet seanca e re për "Grupin e Kumanovës" Në sallën e madhe të Gjykatës së lartë do të mbahet seancë e re për ”Grupin e Kumanovës”, të cilët akuzohen për terroriz
Mustafa, pjesmarrës në 40 vjetorin e Partive Popullore Evropiane Kryeministri i vendit Isa Mustafa, ndodhet në Luksemburg, kun do të jetë pjesë e përkujtimit të 40 vjetorit të Partive P
Ujku që kafshoi vajzën ishte i vaksinuar? Pas shpërthimit të babait të vajzës dy vjeçare, e cila u sulmua sot në Kopshtin Zooologjik, një reagim ka ardhur nga zyr
iPhone SE prezantohet me 21 mars (VIDEO) Apple me datë 21 mars do të përgatitet dhe për zyrtarizimin e modelit të ri të telefonit iPhone SE me ekran 4 inç. Përme
Probleme serioze në trajtimin e pacientëve të dializës Pacientët të cilët vuajnë nga sëmundjet e rënda të veshkave, rrezikojnë më tej shëndetin e tyre për shkak të mungesës së
Nga janari do të regjistrohen të gjithë emigrantët Nga janari i vitit të ardhshëm, çdo shqiptar që jeton jashtë kufijve do të ketë mundësinë të regjistrojë online banesën
Shtyhet pretenca për Gaten e grupin "Lazarati 2014", shkak mungesa e avokatit Për shkak të mungesës së avokatit është shtyrë për në datën 2 dhjetor pretenca për Gaten e grupin "Lazarati 2014".
Ja karikatura e ditës në futboll (FOTO) Portali Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhë kryesorë janë dyshja e sulmit të Barcelonës, Neymar dhe
Serbi mungon pas gati dy vitesh nga minuta e parë Ai është padyshim një ndër mbrojtësit më të mirë në Angli, ndërkohë që Chelsea e ka një lojtarë të pazëvendësueshëm. Br
Bujana Bushi humbi jetën për shkak të mungesës së rripit të sigurimit Në bazë të ekspertizës së Policisë Rrugore është arritur në përfundimin se mos vendosja e rripit të sigurimit, i ka marr
"Detyrim paraqitje" për Tom Doshin Update- Gjykata e Lartë vendosi masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për deputetin Tom Doshi. Në bazë të vendimi
Shtyhet gjyqi për padinë e Ramës ndaj Ristanit Sa i takon padisë së Ramës ndaj Ristanit për shpifje, gjyqi ndaj paleve është shtyrë për në datën 18 maj, si pasojë e mu