999 rezultate për

mungese

“Sëmundje”, paaftësi dhe PAK mungesë kushtesh Rasti i një supervizoreje call center-i e cila i bënte presion vartësve të saj, përbën precedentin e parë negativ të fi
Këto shenja tregojnë se trupi juaj ka mungesë hekuri Sipas statistikave më të fundit nga Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve rreth 9 për qind e grave vuajnë
U ekzekutua në Sukth, Dalipaj duhej të ishte sot në gjykatë për çështjen "Çollaku" Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të Sukthit ku dy persona janë qëlluar me kallashikov brenda nj
Ibra mungesë e madhe për futbollin, ja 10 thëniet më të bukura të tij (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic nuk është një futbollistë i madh vetëm në fushat e lojës, por edhe jashtë saj. Suedezi pas dëmtimit t
Zbulohet shkaku i mungesës së Courtois në sfidën ndaj United Thibaut Courtois mungoi në super ndeshjen e javës së 32-të ndaj United për shkak të një dëmtimi. Deri këtu nuk ka asgjë
AKU kontrolle për Festën e Pashkëve, masa për 258 subjekte Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer kontrolle në dyqanet e mishit dhe në subjektet e tjera që tregtojnë produkte us
Gjenet janë përgjegjëse për mungesën e gjumit Në qoftë se nuk mund të flini deri në orët e para të mëngjesit, mund të fajësoni gjenet tuaja për këtë. Një studim i
PSP ndëshkon drejtorin e DSK-së dhe 3 persona të tjerë për mungesë bashkëpunimi Prokuroria Speciale ka ngritur një procedurë ndëshkimi në Gjykatën Penale kundër drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe
E rrallë/ Talenti i Leverkusenit humbet ndeshjen me Atleticon prej provimit Ndodh jo rrallë që futbollistë të ndryshëm të humbasin ndeshje për shkaqe dëmtimesh, por vështirë të keni dëgjuar ndonjë
Ja si ta dalloni nëse keni mungesë vitaminash! Mungesa e vitaminave dhe mineraleve në ushqim mund të kuptohet me shenjat që lë në tërë trupin. Sipas gazetës Teleg
E TMERRSHME / ISIS stërvit ushtarët të hanë njerëz në mungesë të ushqimit Në kampet e organizatës terroriste ISIS, militantët mësonin se si të "hanë armiqtë" e tyre, ka bërë të ditur Fondacioni
Gropa dhe mungesë sinjalistike, rruga Milot-Peshkopi kthehet në makth për shoferët Aksi rrugor Milot-Peshkopi është ndër akset që ndër vite është në gjendje të rëndë dhe ka qënë shkak i shumë aksidentëve
Ja çfarë thotë Zidane për fitoren e Realit dhe mungesën e golave të Ronaldos Zinedine Zidane është shprehur i lumtur me fitoren e Real Madridit ndaj Espanyolit. Skuadra e Zidanes në ‘Santiago Be
Debate në Kuvend, Paloka shpërthen ndaj mungesës së Ramës: Silleni "derrin" në parlament… Ka nisur séanca parlamentare ditën e sotme ku pritet të diskutohen një sërë projektligjesh të rëndësishme. Pas fjal
3 ditë pa ujë, përgjegjësi i rrjetit të UK në Durrës: Nga nesër normalizohet situata Qyteti i Durrësit prej 3 ditësh është pa ujë por ditën e sotme përgjegjësi i mirëmbajtjes së rrjetit në Drejtorinë e Ujë
Nishani refuzon Niko Peleshin. Ja për çfarë bëhet fjalë Kryeministri Edi Rama mbrëmë në Ora Neës deklaroi se nuk do të jetë i pranishëm nesër në mbledhjen e Këshillit të Siguri
Momenti emocionues i takimit të nënës dhe vajzës pas 42 vitesh mungesë (VIDEO&FOTO) Të rigjesh fëmijën tënd pas 42-vitesh lutje, lot dhe kujtimesh. Kjo ka qënë historia e dhimbshme që u trasmetua sot tek
Arrestohen dy shqiptarë në Itali, në pranga 28 vjeçari i dënuar në mungesë Policia Italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë mbrëmjen e djeshme. Mësohet se bëhet fjalë për një 28 vjeçar i shpa
Vrau shqiptarin në Itali, lirohet Gorezi për mungesë provash Gjykata e Apelit në Torino ka hedhur poshtë dënimin e Gjykatës së Shkallës së Parë me 12 vjet duke liruar për mungesë pr
Zbulohet shkaku i mungesës së Thaçit në cerëmoninë e betimit të Trump-it Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është ftuar në ceremoninë e inaugurimit të presidentit t