999 rezultate për

mungese

Rama shpërthen ndaj PD-së: Na kthyet në çadrën e sherrit Kryeministri Edi Rama ka marrë fjalën ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, ku ka hedhur akuza të rënda në drejtim të
Këngëtarja shqiptare rikthehet në muzikë pas 8 vitesh mungesë Këtë vit në skenën e “Kënga Magjike” do të ngjitet një emër mjaft i njohur i muzikës shqiptare, Evi Reçi, e cila prej më
Mourinho konfirmon mungesën e gjatë të Pogbas Francezi Pogba është lënduar gjatë ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Baselit, të cilën e la në gjysmë pasi nuk mundi
Guardiola konfirmon mungesën e gjatë të 57 milionshit Nuk janë të mira lajmet nga infermieria e Manchester City-t. Këtij të fundit do t’i duhet të bëjë për disa muaj pa shërb
Sot vazhdon seanca kundër Grujovskit, mund të gjykohet në mungesë Pas dy muaj e gjysmë pasi ishte shtyrë seanca e parë, sot do të vazhdojë seancë tjetër për rastin “Fortesa 2”, në të cil
Skandaloze/ MASHT nuk shpërndan për të gjithë tekstet shkollore Ministria e Arsimit nuk ka shpërndarë të gjitha tekstet për klasat e para. Edhe për klasat tjera nëpër shkolla është evi
Gjuha e lëmuar dhe e hollë, mungesë e vitaminave A dhe E Sipërfaqja e indit të gjuhës është ‘më e hollë’, dhe shumë e lëmuar, jo me vrazhdësi, siç është në kushte normale, si dh
Super Tottenham, super Kane, Dortmundi ndjen mungesën e Dembeles (VIDEO) Sfida më të fortë të grupit ku merr pjesë dhe Real Madrid me APOEl, ishte Tottenham që më në fund theu mallkimin e “Wemb
Morata "gëzon" me mungesën e Kielinit Ish-shoku i Kielinit tek Juventusi, Alvaro Morata e ka pritur me gëzim mungesën e italianit në përballjen e tyre kundër
Viti i ri, mësuesit ankohen për mungesë të teksteve Për fillimin e vitit të ri shkollor tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet. Drejtues të shkollave tregojnë se për dy jav
Dardania nesër përballet me mungesë të ujit Lagja “Dardania” në Prishtinë të martën do të ketë mungesë të ujit të pijshëm, për shkak të disa punimeve që do të bëhen
Të dënuarve në mungesë u rrezikohet ekstradimi jashtë Shqipërisë Në Kodin e Procedurës Penale të hyrë në fuqi prej 1 gushtit, nga një ndryshim i vogel mësohet se rrezikohet ekstradimin
Zvarritjet politike rrezikojnë pensionet e veteranëve (VIDEO) Ish-ministrja e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Hikmete Bajrami, ka thënëpër arbresh.info se mosformimi i qeveris
Java e parë e La Ligas, si El Clasico në Camp Nou. Barça një mungesë, Reali tre Ka vetëm një ditë të mbetur derisa Real Madrid të fillojë mbrojtjen e titullit LaLiga. Mateo Kovaçiç është stërvitur
Kurti thotë se e di të vërtetën e mungesës së PAN në Kuvend Mungesa e PAN në seancat konstituve të Kuvendit të Kosovës ka një prapavijë nga pas sipas Albin Kurtit. Ai thotë se
AKU gjobit 7 biznese pa kushte higjeno-sanitare në Vlorë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, në kuadër të masave te marra për sezonin turistik veror për vitin 2017, për periudhën qe
Barça në hall: "Mirëdita jam Santos, më jep ca para nga 222 milionshi i ish lojtarit tonë" Neymar ende nuk e ka bërë debutimin e tij në Paris Saint-Germain, por tashmë transferimi i tij po shkakton drejt një tra
Struga përballet me mungesën e ujit të pijshëm (VIDEO) Për më shumë se 40% ka rënë niveli i burimeve në Belicë të Epërme dhe në fshatin Shum, prej nga qytetit i Strugës furniz
Mediat maqedonase, jehonë mungesës së Ramës me atlete në foto me Pence (FOTO LAJM) Mos prania e kryeministrit Edi Rama në foton familiare të udhëheqësve të shteteve të rajonit me Zv.Presidentin e SHBA-ve
Varrosen viktimat e aksidentit, familjarët fajësojnë mungesën e ndriçimit në rrugë Sot në varrezat e Pozheranit të Vitisë u bë varrimi i katër viktimave të aksidentit të rrethrrotullimi në Prishtinë.