999 rezultate për

mungese

Pamje vërtet shqetësuese, si sillej mishi nga Greqia drejt Shqipërisë (VIDEO) Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka sekuestruar sot njw sasi mishi e cila po sillej nga Greqia kontrabandë përmes kufirit
Dënohen dy nga katër komandot shqiptare që dezertuan në Londër Janë dënuar dy nga katër ushtarët e kallëzuar penalisht nga Ministria e Mbrojtjes pasi dezertuan uniformën për një jetë
Mungesë alternativash qeverisëse...! nga Erion Muça - Protesta e para pak ditëve e opozitës dhe përfshirja në ngjarjet e fundit në korrupsion dhe trafik
Infatino: Italia është mungesë e madhe në Botëror Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka thënë se “është e dhimbshme për adhuruesit e futbollit” mungesa e Italisë në Bo
Keni mungesë të vitaminës D? Eshtë momenti ta rikuperoni Mungesa e vitaminës D mund të dëmtojë shëndetin e një personi. Dhimbjet në muskujt dhe lodhja e vazhdueshme janë vetëm d
Ende s'ka barna nëpër spitale, ministri nuk reagon Spitalet kosovare vazhdojnë të përballen me mungesë të barnave dhe të materialit shpenzues, me ç’rast pacientët po detyr
Ramës s’i del inati me gazetaren: Shfaqje brutale e mungesës së etikës Kryeministri Edi Rama është përballur me një lum pyetjesh në lidhje me akuzat ndaj ministrit Xhafaj vetëm pak ditë më pa
Ekzekutoi Çiçon, burg për jetë në mungesë për Jani Aliaj Gjykata ka vendosur burg për jetë në mungesë për Jani Aliajnë të akuzuar si ekzekutuesi i Elton Çiços. Ngjarja e rënd
Presidenti Mattarella: Qeveri neutrale deri në dhjetor Presidenti italian, Sergio Mattarella njoftoi sot se do të propozojë një qeveri politikisht neutrale për të drejtuar ven
Pas 13 vitesh mungesë, këngëtari: Partnerja më lutet t'i kthehem muzikës Erion Korini, këngëtari tashmë i tërhequr nga tregu muzikor i ftuar në studion e emisionit BOOM ka folur edhe për jetën
Këto janë shenjat që tregojnë se keni mungesë hekuri në gjak Brenda trurit të njeriut ekzistojnë shumë qarqe nervore që kontrollojnë lëvizjet. Të gjitha aktivitetet fizike dhe gjuhë
Simptomat që tregojnë mungesën e vitaminës D Një studim i kryer nga Shkolla e Shëndetit Publik të Harvardit zbuloi se një miliard njerëz në mbarë botën vuajnë nga mu
Inter me vetëm një mungesë kundër Juventusit Interi në listën e lojtarëve për ‘Derby d’Italia’ kundër Juventusit ka vetëmnjë mungesë dhe ai është Roberto Gagliardini
Dy shenja që tregojnë se keni mungesë të hekurit në gjak Rreth 9% e grave vuajnë nga mungesa e hekurit dhe për më tepër nuk janë as në dijeni. Hekuri është një mineral që mer
E FUNDIT / Bayerni me një mungesë të madhe sonte ndaj Realit Bayern Munich ka konfirmuar se David Alaba nuk do të jetë në gjendje të luajë sonte kundër Real Madridit. Alaba ka pë
Roza Lati tregon arsyen pse nuk do bëjë dasëm Roza Lati nuk është edhe aq fanse e dasmave dhe kjo për një arsye të veçantë. Moderatorja tha në një intervistë për “Thu
Tetovë, protesta për mungesën e transportit Qytetarët e Tetovës protestuan sot për mungesën e transportit publik. Ata iu bënë thirrje autoriteteve lokale që të përm
Sot është Ramos, por në gjysmëfinale rrezikon ylli tjetër i Realit mungesën prej kartonave Sot është Sergio Ramos që është i pezulluar për shkak të kartonave të verdhë, të cilit i bashkangjitet edhe Nacho që ësh
Lëkurë të thatë dhe këputje? Këto shenja paralajmërojnë se diçka nuk shkon Mungesa e kalciumit në trup në fakt tregohet nga disa shenja kryesore. Më poshtë keni disa nga shenjat tipike që nënk
Roza Lati ndjen mungesën e babait, mesazhi i të vëllait përlot (FOTO LAJM) Ajo është parë shpesh në ekranet televizive në formate të ndryshme të shoë-bizit me një stil ndryshe e tepër të veçantë.