999 rezultate për

mungese

Tetovë, protesta për mungesën e transportit Qytetarët e Tetovës protestuan sot për mungesën e transportit publik. Ata iu bënë thirrje autoriteteve lokale që të përm
Sot është Ramos, por në gjysmëfinale rrezikon ylli tjetër i Realit mungesën prej kartonave Sot është Sergio Ramos që është i pezulluar për shkak të kartonave të verdhë, të cilit i bashkangjitet edhe Nacho që ësh
Lëkurë të thatë dhe këputje? Këto shenja paralajmërojnë se diçka nuk shkon Mungesa e kalciumit në trup në fakt tregohet nga disa shenja kryesore. Më poshtë keni disa nga shenjat tipike që nënk
Roza Lati ndjen mungesën e babait, mesazhi i të vëllait përlot (FOTO LAJM) Ajo është parë shpesh në ekranet televizive në formate të ndryshme të shoë-bizit me një stil ndryshe e tepër të veçantë.
Kuvendi ndërprenë punimet për shkak të mungesës së kuorumit Kuvendi i Kosovës ka ndërpre punimet e seancë së sotme, për shkak të mungesës së deputetëve në sallë, ndërsa kryeparlame
Neymar u plas shpirtin tifozëve, ata vuajnë mungesën e tij por ai feston pushimet (VIDEO) Spekullimet për transferimin tek Reali nga njëra anë, eleminimi nga Championsi nga ana tjetër dhe dëmtimi i Neymarit nga
Juventus rrezikon shumë, mund të ketë një mungesë të madhe ndaj Realit Përveç Benatias dhe Pjanicit, që do të mungojnë kundër Realit për shkak të kartonëve, në dyshim është edhe Chiellini.
BE shuan edhe më tej shpresat për vizat, nuk ka të bëjë me demarkacionin Sistemi kosovar i drejtësisë nuk është i përqendruar për të luftuar korrupsionin e nivelit të lartë dhe krimit të organi
Serbët mbajnë bllokuar “Trepçën" Serbët kanë bllokuar sërish “Trepçën”. Ky komunitet, që ka kundërshtuar nga fillimi ndryshimin e statusit të kësaj nd
Coutinho vlerëson impaktin e Dembeles në mungesën e Messit Barcelona pa Lionel Messin ka fituar 2-0 në udhëtim ndaj Malagas, ndeshje e vlefshme për javën e 28-të të La Ligas. C
Justin nuk e ndjen aspak mungesën e Selenës Ditën e djeshme në mediat e huaja doli lajmi se çifti i famshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber kishin vendosur të shkëp
Pochettino konfirmon mungesën e madhe për ndeshjen kundër Juventusit Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka konfirmuar mungesën e Toby Alderweireld në ndeshjen kundër Juventu
Bakaj ikën pa asnjë peng nga Superliga: Do ma ndjenjë mungesën Nga Kukësi te Shakhter Soligorsk, një transferim që i la të gjithë të shtangur. Elis Bakaj është gati për aventurën e r
Mungesa e energjisë tregon mjerimin e Kosovës “Në rend të parë kjo është dukuri që tregon mjerimin në Kosovë, ku dominon agjenda politike. Është obligim ligjor që nës
Doktorri i cili do të operojë Neymarin shpjegon situatën: 2 muaj mungesë janë pak Operacioni i futbollistit më të shtrenjtë në botë, Neymar do të ndodhë të shtunën në Belo Horizonte në spitalin Marte De
Fast food-i më i njohur në botë mbyll dyqanet, ka mungesë pule Kompania e fast food, KFC i ka kërkuar falje klientëve e saj për të reklamën e pulave, që është konsideruar si dicka asp
Mungon Asensio, pas depilimit këtë herë e ka me dhëmbët Zinedine Zidane i ka ftuar plot 19 lojtarë për ndeshjen para shikuesve në Santiago Bernabeu me Alavesin. Cristiano Ro
Me mungesë të gjumit rrezikoheni nga diabeti Mungesa e gjumit është një shqetësim i madh shëndetësor – privimi i gjumit mund të ketë një ndikim në të gjitha llojet e
Real Madrid njihet me dëmtimet e Marcelos dhe Modriçit dhe mungesën e tyre Gjatë ditës së sotme, dy lojtarët Madrilen, Marcelo dhe Modric, kanë kryer testet mjekësore dhe kanë vërtetuar shkallën
Nuk mjafton barazimi, Juventus rrezikon mungesën e madhe kundër Tottenhamit Higuain shkëlqeu në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Tottenhamit pavarësisht se skuadra barazoi. Por, krahas rezultatit