999 rezultate për

mungese

Ka luajtur vetëm 1 sezon në Superiore, rikthehet ekipi pas 22 vitesh mungesë (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh mungesë, Selenica do të ketë një ekip futbolli. Bashkia e qytetit ka njoftuar se kanë përfunduar të gj
Puyol: Reali nuk e përballon dot mungesën e Ronaldos Ish-legjenda e skuadrës së Barcelonës, Carles Puyol ka theskuar në prag të “El Clasicos” se skuadra e Real Madrid nuk e
​Mourinho konfirmon mungesën e Sanchezit ndaj Juventusit Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka bërë të ditur në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Juventusit
Valverde “qan” dëmtimin e Messit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është shumë i shqetësuar sa i përket dëmtimit të futbollistit Lionel Messi i cil
14 shenjat që ju thonë se keni mungesë hekuri në organizëm Anemia e mungesës së hekurit është gjendja ku mungesa e hekurit në trup çon në uljen e numrit të qelizave të kuqe të gja
Personat me aftësi të kufizuar vuajnë për trajtime shëndetsore Personat me aftësi të kufizuara në Kosovë nuk i marrin të gjitha shërbimet e nevojshme shëndetësore për trajtimin e tyre
Sela reagon për rastin Sopoti: Jeni fundërrina shovene Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka reaguar për vendimin e Ministrisë së Drejtësisë, për të mos i dëmshp
Trajneri i Romës: Real Madridi nuk e ndjen mungesën e Ronaldos Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, beson se Real Madridi e ka skuadrën me kualitetin më të mirë në Evropë, edhe pas
Isco: Nuk do ta ndiejmë mungesën e Ronaldos Isco, një nga simbolet e rinj të “Los Blancos”, po vazhdon të mbajë ritmet e larta edhe ne këtë sezon të ri. Ai së f
Pas një mungese të gjatë, rikthehet në ekran Adi Krasta Prej muajsh televizionet shqiptare po preken nga ndryshime të njëpasnjëshme në staf, por jo vetëm. Së fundmi ka qarku
Lojtari më i mirë i vitit flet për mungesën e Ronaldos Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric është shpallur si lojtari më i mirë i këtij viti duke lënë pas emra si Messi, Mb
4 vite mungesë, Aurela Gaçe përlot fansat me postimin për Dr.Florin (VIDEO) 4 vite janë bërë nga vdekja e këngëtarit të njohur Dr. Florit. Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka bërë një
Zyrtare: Nga Madridi largohet një sulmues Kevin Gameiro është zyrtarisht një lojtar i Valencias, duke i dhënë fund kështu aventurës së tij me Atletico Madrid.
LSI pendohet që hyri në Kuvend, mbledh deputetët dhe del jashtë Fillimisht hynë në Kuvend për të marrë pjesë në seanca por më pas LSI-ja e ka braktisur seancën e fundit parlamentar edh
Mësohet arsyeja e mungesës së serbëve në tryezën e thirrur nga Ahmeti Partia Socialdemokrate e Kosovës (PSD) nuk e ka ftuar Listën Serbe të jetë pjesë e tryezës së partive politike të organi
Në mungesë të mjekëve, mbyllet ambulanca e Banullës së Lipjanit 200 familje të fshatit Banullë të komunës së Lipjanit, do të duhej që shërbimet mjekësore t'i merrnin në këtë ambulancë,
Këto janë shenjat që tregojnë se keni mungesë hekuri në gjak Brenda trurit të njeriut ekzistojnë shumë qarqe nervore që kontrollojnë lëvizjet. Të gjitha aktivitetet fizike dhe gjuhë
Rikthehet Neymar pas 3 muajsh mungesë Neymar është rikthyer në fushë pas tri muajsh mungesë. Braziliani është aktivizuar në miqësore që Brazili po luan kundër
Neymar kthehet në fushë pas katër muajsh mungesë Neymar është gati të kthehet në fushë në një ndeshje futbolli pas një mungese të made që nga muaji shkurt. Lojtari ki
Stefi ironizon koncertin e Ermal Metës: Hipokritë dhe servilë Mbrëmë koncerti i Ermal Metës mblodhi shumë njerëz dhe shumë kolegë patën reagimet e tyre. Ai që ka reaguar është Ste