E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

mungese

Po shfrytëzon mungesën e CR7, Kean është kthyer në një bomber te Juventus Moise Kean po kthehet në një goleador te Juventusi teksa djaloshi Italian po shfrytëzon mjaft mirë mungesën e Cristano R
Humbje e papritur për Partizanin, Gega: Përgjegjësia ime Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, ishte si rrallë këtë sezon i zhgënjyer, pas humbjes ndaj Luftëtarit. Për "Gol pas g
Zanetti: Rikthimi i Mourinhos? Më duket mungesë respekti ndaj Spallettit "Një kthim i Mourinhos tek Interi? Më duket një mungesë respekti për trajnerin tonë Spalletti, i cili po përgatit një n
S'ka tualete publike, një person urinon para ndërtesës të bashkisë Kryeqyteti i Kosovës vazhdon të përballet me mungesë të WC-ve publike. Gjethet e pranverës nuk ia mbuluan pamjen një
Panucci i kundërpërgjigjet Lenjanit: Nuk ka shprehur mungesë respekti mua apo Dukës, por Shqipërisë Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci ka folur para ndeshjes eliminatore të 22 marsit kundër Turqisë. Italiani i ësht
Mungesën e Icardi-t e ndjen edhe ylli tjetër i Interit Sulmuesi i bashkuar këtë vit në rradhët e Interit Matteo Politano është duke i munguar Mauro Icardi, shkruan Albeu.com
Policia bën gërdinë te autobusat e transportit publik Policia e Kosovës gjatë implementimit të planit operativ “Kontrolli i automjeteve të transportit publik”, ka kontrolluar
Fansi "anashkalon" mungesën e reçipetave, por përgjigjia e Oriolës të shkrin së qeshuri Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto
Plas gallata në rrjetet sociale me mungesën e Higuain, në setin fotografik të Milanit (FOTO LAJM) Higuain është një hap ribashkimit me Sarrin te Chelsea. Për largimin e tij nga Milani nuk më dyshime. Ai do të zhvillojë
Plagosi me thikë bashkatdhetarin në Itali, shqiptari arrestohet pas 7 vitesh në Zvicër Sipas mediave zviceriane një shqiptar është vënë në pranga pasi rezultonte të ishte i kërkuar në Itali. Mbi 31 vjeça
Tre vite mungesë, Rihana jep lajmin e madh për fanasat Pas tre vitesh mungesë, Rihanna, ashtu siç ka lamëruar e dhe vetë ka vendosur që ti rikthehet botës së muzikës. Kjo
Kukësi nuk ndalet, shënon golin e dytë me Rexhinaldon (VIDEO) Kukësi ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Kastiotit në ndeshjen që po zhvillohet në "Elbasan Arena" shkruan Albeu.com.
Bebet vdesin në maternitet për mungesë inkubatorësh Të dhënat zyrtare të siguruara nga BIRN dhe intervistat me mjekë dhe drejtues spitalesh tregojnë se maternitetet shqip
Koscielny rikthehet në fushë për Arsenalin, pas 6 muajsh mungese Fitorja e mbrëmshme e Arsenal kundër Qerabag 1-0, është shoqëruar edhe më një tjetër gëzim,ajo rikthimit të kapitenit të
Pëson dëmtim, Juventus me mungesë të madhe në Champions Juventus në ndeshjen e fundit të grupeve në UEFA Champions League do të përballet me Young Boys. ‘Zonja e Vjetër’ do
Propoganda serbe për ndarjen e Mitrovicës: Po mbaron ushqimi në Veri Kryetari i përkohshëm i Mitrovicës Veriore, Aleksandar Spiriq ka thënë sot se tani për tani ka furnizim të produkteve us
Kejsi vuan mungesën e Stresit, poston videon nga krevati ku e mbulon me puthje (VIDEO) Reperi Stresi prej më shumë se një muaj ndodhet në burg, për shkak se akuzohet për pjesmarrje në grupe kriminale që shpë
Gruevski rrezikon që e gjithë jeta t'i shkojë në burg Si pasojë e arratisjes, ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të gjykohet në mungesë për të gjitha lëndët e PSP-së. Pë
Ja çfarë tha Sane për mungesën e Ozil Sulmuesi i skuadrës së kombëtares gjermane, Leros Sane tha se është një mëkat i madh që Ozil nuk do të luajë me të tek p
Fashistët e Agimit të Artë që morën komandën në Bularat në mungesë të shtetit shqiptar (FOTO LAJM) Ishtë një ngjarje me shije shumë të shpifur ajo që ndodhi në Bularat gjatë varrimit të terroristit grek Katsifa, i neutr