999 rezultate për

mungese

Mourinho ka një mungesë të madhe ndaj City-it Nuk ka lajme aspak të mira për Mourinhon para sfidës së parë që do të luhet pas ndeshjeve të kombëtareve ndaj City-it. M
Shenjat që tregojnë mungesë të kaliumit në trup Kaliumi ndihmon në forcimin e muskujve, kontrollin e lëngjeve dhe balancimin e mineraleve. Një dietë e pasur me kaliu
200 milionë euro humbje në mungesë të kodit telefonik Kosova ka humbur më shumë se 200 milionë euro nga përfundimi i luftës e deri më tani si pasojë e mungesës së kodit telef
Mister në Rio, pishina bëhet nga blu në jeshile (FOTO) Lojërat Olimpike që po zhvillohen në Brazil kanë pasur plot gjëra të çuditshme, por ajo që ka ndodhur në kompleksin e pi
Papa Françesku: Shumë fëmijë po vdesin në luftën e Sirisë "Është e papranueshme që aq të pafajshëm, në mesin e të cilëve shumë fëmijë, duhej të paguanin çmimin e konfliktit, çmim
Policia e Kosovës: Ja pse u aksidentua Ermal Mamaqi Policia e Kosovës ka sqaruar se kush ka qënë shkaku i aksidentit ku u përfshi Ermal Mamaqi. Aksidenti nuk ka ndodhur
Aksidenti i Ermal Mamaqit, ja cili ishte shkaku Policia e Kosovë në një prononcim për mediat ka thënë se shkak i aksidentit rrugor ku u përfshi dhe Ermal Mamaqi nuk ësh
Zyrtarizohen formacionet/ Portugalia me një mungesë të madhe në mbrojtje Pas pak minutash do të luhet sfida e parë gjysmëfinale e Euro 2016 ajo mes Portugalisë dhe Uellsit, ku e gjithë vëmendja
Itali-Spanjë, ja formacionet zyrtare të super duelit (FOTO) Emocionet e Europianit nuk kanë fund, teksa në orën 18:00 vjen një sfidë spektakolare mes Italisë dhe Spanjës. Trajn
Conte me dhimbje koke, një mungesë e madhe ndaj Spanjës Trajneri i Italisë, Antonio Conte ka marrë një lajm të rëndë në prag të sfidës së të hënës ndaj Spanjës e vlefshme për 1
Kopështi i edukatores dhunuese kishte 3 muaj pa u inspektuar Kopështi “Diren” i Anjeza Shabanit, administratores që u filmua duke ushtruar dhunë barbare ndaj një fëmije 3 vjeç, kish
Ja formacioni përballë Rumanisë (FOTO LAJM) Përballja me Rumaninë konsiderohet si çështje krenarie për lojtarët e De Biasit, të cilët duan të shkruajnë historinë që
Opozita kritikon mungesën e ministrave në Kuvend Deputetët e Vetëvendosjes të cilët janë rikthyer në Parlament, ka ngjallë reagime të shumta për mungesën e ministrave. A
Sot zhvillohet seanca e re për "Grupin e Kumanovës" Në sallën e madhe të Gjykatës së lartë do të mbahet seancë e re për ”Grupin e Kumanovës”, të cilët akuzohen për terroriz
Pacolli kritikon Qeverinë: Ka mungesë përkrahje për zhvillimin ekonomik Në fshatin Gushafc të Mitrovicës u përuruar sot fabrika e kërpudhave Hirana Mushroom. Në këtë ceremoni mori pjesë edhe
Roshi: Isha unë që dhashë dorëheqjen, nuk e zbuloi Lulja e SHQUP-it Elvis Roshi ka reaguar përmes një postimi në Facebook në kundërpërgjigje të deklaratës së kreut të PD, Lulzim Basha.
Albano Bogdo braktis finalen e 2XL Albano Bogdo ka lenë spektaklin përgjysëm për shkak të gjendjes së tij shëndetësore dhe kjo solli shqetësimin e shumë nd
Mustafa, pjesmarrës në 40 vjetorin e Partive Popullore Evropiane Kryeministri i vendit Isa Mustafa, ndodhet në Luksemburg, kun do të jetë pjesë e përkujtimit të 40 vjetorit të Partive P
Këshilltarët e PD-së padisin Veliajn Këshilltarët e Partisë Demokratike në Bashkinë e Tiranës, kanë dorëzuar sot në Gjykatën Administrative një padi ndaj Vel
Kombinati do vuajë mungesën e ujit, shkak reshjet Për shkak të reshjeve të dendura gjatë ditës së djeshme, në Kombinat sot do të ketë kufizim të furnizimit me ujë. UKT