999 rezultate për

mundem

"Si mundem ta harroj?", Majk flet për dashurinë e tij të parë (FOTO LAJM) Majk është një ndër reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare. Ai është po ashtu shumë i komentuar në media për jet
Humbi vëllain dhe babain, vajza shpërthen në vaj: S’mundem as të të vendos një lule (FOTO LAJM) Si sot dy vite më parë, një ngjarje e rëndë tronditi Velipojën. Babë e bir mbetën të vrarë në një restorant në Velipojë
Adelina Berisha prezanton dashurinë e saj: Nuk mundem ta përshkruaj me fjalë sa të dua(FOTO LAJM) Adelina Berisha është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, por jo vetëm. Edhe pse ndodh rrallë të post
Hamsik rrëfen vuajtjet në Kinë: Këtu nuk mund të komunikoj, kuptohemi vetëm me gjeste Përvoja e Marek Hamsik në Kinë nuk ka filluar në mënyrën më të mirë, të mundshme. Ish kapiteni i Napolit, sot te skuadra
Claudio Ranieri: Fatkeqësisht kjo është situata, po bëjmë çdo gjë që mundemi Roma edhe në drejtimin e trajnerit të ri me mjaft experience Claudio Ranieri nuk po arrin do të marë rezultate pozitive.
Çmendet presidenti Sampdorias, po mundëm Juventusin do ti bëj flokët si Nainggolan "Kam flokë të gjatë, i kam mbajtur gjithmonë kështu, por nëse fitojmë ndaj Juventusit, do t’i pres të gjitha, do t’i bëj
Trajneri i Milanit optimist: Mundëm Barcelonën e madhe Milani mundi Barcelonën në limitet e kohës së rregullt me anë të një goli të shënuar nga portugezi Silva. Megjithëse
Osmani: Serbinë e mundëm por sot disa brenda nesh po na rrezikojnë Deputetja nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani ka kujtuar 22 korrikun e vitit 2010 kur Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë d
Modriç "sulmon" Anglezët: I kontrolluam dhe i mundëm Kroacia mbrëmjen e djeshme ka shkruar histori duke mundur Anglinë dhe duke shkuar në finalen e Botërorit ku do të përbla
Bahtiri: Largimi i Listës Serbe nga Qeveria vendim i ngutshëm, por mundemi edhe pa ta Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri konsideron se vendimi i largimit të Listës Serbe nga Qeveria e Kosovës,
Haradinaj: Kaq mundëm, kaq bëmë Pas përfundimit të interpelancën e sotme të kërkuar nga Vetëvendosja për rastin e Astrit Deharit, kryeministri Ramush Ha
Viti 2019 do të pajis Hënën me rrjetin 4G Gjigantët e telefonisë celulare, Vodafone dhe Nokia po përgatiten për të ngritur një rrjet telefonik 4G në Hënë brenda v
Mourinho: Mundëm një nga skuadrat më të mirë në kampionat Jose Mourinho mendon se Manchester Unitedi e meritoi fitoren në ndaj Chelseat. Djajtë e Kuq fituan ndaj Bluve me rezu
Berisha sqaron foton e rrallë me Ramën: Erdhi me çorape leshi e këpucë zbori I ftuar në emisionin “Studio e Hapur”, Berisha ka sqaruar një foto të rrallë të tijën me Edi Ramën në vitet 1990. Ai
Vuçiç flet për njohjen e Kosovës Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka thënë sot në Davos se është e rëndësishme të flitet dhe të mendojë për të ardhmen e
Bebe Rexha kthehet dhe tregon të pasmet: Sepse unë mundem Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, Bebe Rexha po i mban pranë vetes një numër të madh fansash. Me imazhet që p
E therën dy shqiptarë mes Islandës, motra përlot me fjalët për Klevisin Ka humbur jetën 20-vjeçari nga Skrapari që u ther me thikë nga dy shqiptarë në kryeqytetin e Islandës. I riu Klevis
Dalipi: Ne i patëm dy mundësi, por nuk mundëm të shënonim Zv.trajneri i Partizanit, që drejtoi skuadrën nga stoli Klevis Dalipi u ankua për gjykimin pas ndehsjes me Skënderbeun.
Deputeti i PAN-it: Urime Vetëvendosje, e mundëm Klanin Pronto Deputeti nga radhët e NISMA për Kosovën, Zafir Berisha ka uruar fitoren e Vetëvendosjes në Preizren. Ai ka uruar edhe
Elita xheloze për Gjikon: S’po mundem ta shoh prej femrave që e rrethojnë! Elita Rudi dhe Gjiko u kthyen në një nga ciftet më të njohura të shoëbizi shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Ta