999 rezultate për

munchen

Ja kush e fiton Champions League-n Barcelona–Real Madrid, kjo do të jetë finalja e Champions League sipas kompanive më të mëdha të basteve. "BWIN", "Bet
Futbollistët bavarezë shijojnë bukuritë e Barcelonës (FOTO LAJM) Pep Guardiola rikthehet në "Camp Nou", në stadiumin ku përjetoi aq shumë momente të bukura dhe ku fitoi gjithçka. Por vi
Edhe Bayern Munchen pas Gareth Bale Manchester United nuk e ka aspak të shtruar rrugën për të arritur te Gareth Bale. Louis Van Gaal e kërkon me çdo kusht u
Pep "këshillon" Kehl-in: Qepe se je 35 pikë mbrapa (VIDEO) Futbollisti i Borussia Dortmund, Sebastian Kehl, duhet të jetë penduar për deklaratat e tij kundër Bayern Munchen dhe te
Arrihet marrëveshja, Granit Xhaka te Bayern Munchen Granit Xhaka pritet të largohet nga Borussia Moenchegladbach për t’iu bashkuar kampionëve të Gjermanisë Bayern Munchen.
Dy lajme të mira për Bayern Munchen Pak dritë në fund të tunelit në kampin bavarez. Me sa duket dy yjet e Bayern Munchen, Robert Lewandowski dhe Franck Ribe
Barcelona, 8 ndeshje larg Tripletës (FOTO) Barcelona është shumë pranë fitimit të "Tripletës" së famshme. Katalanasit kryesojnë në La Liga, janë në finalen e Copa
"Lewandowski do të jetë në "Camp Nou", Ribery..." Dëmtimi i Arjen Roben dhe i Robert Lewandowskit në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë ndaj Borussia Dortmund i ka ulur
Formacioni i javës në Bundesligë (FOTO LAJM) Portali më i madh sportiv në Europë, Goal.com, ka përzgjedhur formacionin më të mirë të javës së 30 në Bundesligë ku mes
Situata e dëmtimeve te Bayern Munchen (FOTO LAJM) Barcelona-Bayer Munchen është padyshim përballja e pretendentëve kryesorë me kompanitë e basteve që i kuotonin të dyja e
Pep: Barcelona shtëpia ime, mos përsërisim gabimet e Oportos Të gjithëve na shkoi mendja tek ai kur goglat në shortin e sotëm në Nyon vendosën përballë Barcelonën dhe Bayern Munchen
A do të ishin këto dy gjysmëfinalet më spektakolare të Champions-it? (FOTO LAJM) Nesër në mesditë, në Nyon të Zvicrës, do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions League me Real Madrid, Barcelonë
"Guardiola nuk e le Bayernin për City-n" Ndryshe nga zërat që kanë qarkulluar së fundi, te Bayern Munchen janë të bindur se Pep Guardiola nuk do të largohej nga
Klopp te Bayer, Guardiola te City? Jurgen Klopp te Bayern Munchen ndhe Pep Guardiola te Manchester City. Kështu shkruan e përditshmja sportive spanjolle "A
Porto-Bayern, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në stadiumin "Do Dragao" luhet mbrëmjen e sotme akti i parë çerekfinal i Champions League mes Portos dhe Bayern Munchen.
Bayerni marshon drejt titullit, Xhaka mposht Borussian (VIDEO) Sezon i dështuar për Borussia Dortmund në Bundesligë. Pas humbjes me Bayern Munchen një javë më parë djemtë e Jurgen Klo
Pas një viti CR7 shënon nga goditja e dënimit (VIDEO) Edhe pse Cristiano Ronaldo është një makinë e vërtetë golash kishim muaj që nuk kishim parë një gol të tijin nga goditja
Atletico Madrid kërkon Granit Xhakën Pas paraqitjeve shumë të mira me Borussia Munchengladbah gjatë këtij sezoni Granit Xhaka zgjon interesimin e disa prej k
Sergio Ramos te Bayern Munchen? Spekulimi i parë u bë që në dhjetor kur u fol për një interesim të Bayern Munchen për shërbimet e Sergio Ramos, por Matt
Borussia-Bayern, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Borussia Dortmund-Bayern Munchen është kryefjala e kësaj fundjave në Gjermani. Edhe pse i kanë dhënë tonin futbollit në