999 rezultate për

munchen

Lewandowski: Bayern Munchen nuk është në krizë "Bayern Munchen nuk është në krizë". Kjo është ajo që ka deklaruar Robert Lewandowski në një intervistë për portalin Goa
Hitzfeld: Borussia nuk mund të krahasohet me Bayernin Pak orë përpara klasikes gjermane që do të luhet kete te shtune mes Borussia Dortmund dhe Bayern Munchen, Ottmar Hitzfel
Hitzfeld: Xhaka i denjë për të luajtur në çdo klub të madh Ish-trajneri i Zvicrës dhe Bayern Munchen, Ottmar Hitzfeld, mendon se Granit Xhaka mund të luajë në çdo ekip me emër.
Vidal: Verën e shkuar mund të shkoja në Angli, por... Revista angleze "The Times" ka intervistuar ish mesfushorin e Juventusit, tashme te Bayern Munchen, Arturo Vidal. "Ve
Bayerni dhe Vidal bëjnë gati divorcin Duket se do të zgjasë shumë pak aventura e Arturo Vidal tek Bayern Munchen. Mesfushori kilian është bërë problem tek sku
Arturo Vidal zgjedh Top 5 më të mirë, asnjë nga Juventusi (FOTO LAJM) Arturo Vidal, futbollisti i Bayern Munchen dhe ishi i Juventusit, ne nje interviste per faqen zyrtare te UEFA-s, ka stil
Neuer: Mund të largohem nga Bayern Munchen Manuel Neuer nuk e përjashton mundësinë se në të ardhmen e largët mund të largohet nga Bayern Munchen. Portieri i bav
M’gladbach gati të lërë të lirë Xhakën Borussia Munchengladbach është dorëzuar në përpjekjet për të mbajtur deri në fund të kontratës futbollistin e saj Granit
Schubert e konfirmon: Lamtumirë Granit! Trajneri i Borussia Monchengladbah, Andre Schubert, ka mbetur i ngazëllyer nga interesimi i Bayern Munchen për mesfushor
Guardiola nuk rinovon me Bayernin, nis lufta në Angli Pep Guardiola nuk do të jetë më trajner i Bayern Munchen në sezonin e ardhshëm. Këtë gjë e konfirmon agjenti i trajnerit
Bayern Munchen rikthehet te fitorja (VIDEO) Bayern Munchen rikthehet te fitorja ne Bundeslige pas humbjes se rende nje jave me pare ne fushen e Borussia Munchengald
Reali në kërkim të një bomberi Real Madrid duket se po përgatitet për të zëvëndësuar Karim Benzemanë pas dhe formës së tij të dobët dhe për këtë gjë ës
Carlo Ancelotti drejt Bayern Munchen Carlo Ancelotti mund të jetë pasardhësi i Pep Guardiolës në pankinën e Bayern Munchen. "Corriere dello Sport" shkruan në
Guardiola bëhet si Mourinho, ndërpret konferencën për shtyp (VIDEO) Më parë e ka bërë disa herë Jose Mourinho, ndërsa tani e bën Pep Guardiola. Trajneri i Bayern Munchen la sallën e konfer
Bayern Munchen u hap dyert refugjatëve sirian (FOTO LAJM) Pas Realit të Madridit dhe Getafes edhe Bayerni i Mynihut I ka hapur dyert refugjatëve sirian që kanë fituar azil në Gje
Çmendet United, 85 milionë euro për Thomas Muller Mbërrin nga Gjermania "bomba" e meraktos. Sipas asaj që shkruan "Sport Bild", Manchester United ka prezantuar një ofertë
UEFA shpall 3 lojtarët më të mirë në Evropë, lista e plotë (FOTO LAJM) UEFA më në fund ka publikuar listën e tre lojtarëve të cilët janë në finale për të fituar çmimin si Lojtari më i mirë në
Di Maria ose Griezmann për Bayern Munchen Me lojtarë në krahë si Arjen Robben dhe Franck Ribery, fluturimi është i lehtë, por problemi është kur ata mungojnë. Ky
Zeman te Bayern Munchen (FOTO) Nëse do të ishte një lajm i vërtet me siguri që do të trondiste mediat e botës, por në fakt është vetëm një 'truk' fjalë
Luis Enrique: Kujdes ndaj Bayernit Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka folur për ndeshjen e radhës që Barcelona e zhvillon në Champions ndaj Bayern Munc