999 rezultate për

munchen

Dyfishon rezultatin Bayern Munchen (VIDEO) Bayern duket i pandalshëm në këtë sfidë, shkrua Albeu.com Në vetëm 10 minutat e para ka arritur të shënojë dy gola.
UEFA i jep goditje të rëndë Bayern Munchen, Thomas Myller dënohet me dy ndeshje pezullim në Champions Bayern Munich ka marë një lajm të rëndë nga UEFA, teksa i ka dënuar mesfushorin Thomas Myller për dy ndeshjet e ardhshme
Drejtuesit e Bayern Munchen kërkojnë me çdo kusht yllin e Atletico Madrid Lucas Hernandez është emri që pëlqehet shumë nga “bavarezët” për merkaton e Janarit, shkruan Albeu.com. Kampioni i Bo
Bayern Munich shfaq interesim për talentin e Romës Sipas "ESPN" - Bayern Munchen është skuadra favorite për ta transferuar futbollistin e Bayern Munchen, Cengiz Under.
Çmenden grekët, kërkojnë të largojnë flamurin shqiptar në stadium por një shqiptar u del para Flamuri shqiptar ka qenë i pranishëm pothuajse në çdo ndeshje të nivelit të lartë të Ligës së Kampionëve. E nuk mund
BMW kërkon aksionet e Audit te Bayern Munchen Futbolli është një nga sportet që gjeneron shumë të ardhura. Më së shumti këto të ardhura sigurohen nga sponsorët e
Arturo Vidal mbërrin në Barcelonë Mesfushori kilian, Arturo Vidal, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, për t’iu bashkuar skuadrës s
Macja që i kushtoi 34 000 euro Besiktas-it (VIDEO) Një mace që ka hyrë në fushën e lojës ka bërë që UEFA të marrë një vendim për të gjobitur klubin turk të Besiktas. U
Ky është hoteli ku do të sistemohet Reali para përballjes me Bayernin Reali i Madridit sot ka zbarkuar në München dhe nesër do të luajë gjysmëfinalen e Champions League ndaj Bayernit. Loj
Thomas Muller: Nuk mendoj se do të përfundoj karrierën tek Bayern Bayern Munchen njihet si një nga ata klube që nuk i lëshon lehtë lojtarët cilësorë dhe sidomos kur janë edhe lojtarë të
Anderlecht – Bayern Munchen, formacionet e mundshme Bayern Munich do mundohet sonte të sigurojë sonte kualifikimin për në eliminimin direkt dhe do të tentojë gjithashtu dhe
Bayern gjen zëvendësuesin e Riberisë Bayern Munchen po përgatit planin për të rinovuar skuadrën me prurje të reja dhe objektivi i klubit është të gjejë pasue
Rummenigge supozon se ekipi i ëndrrave të Lewandowskit është Reali Drejtori ekzekutiv i Bayern Munchen, Rummenigge në një intervistë për Bild mes tjerash ka thënë se ekipi i endrrave të L
Ronaldo te Bayern Munchen? Do të habiteni nga reagimi i klubit gjerman Bayerni i Mynihut ka reaguar ashpër për zërat e fundit që e shohin Cristiano Ronaldon pranë kampionëve të Gjermanisë. Pë
Rummenigge nuk ka dyshime: Finalen e Championsit e fiton ... Karl Heinz Rummenigge preferon t'i thotë gjithmonë hapur gjërat që mendon. Zv.presidenti i Bayern Munchen është i bindur
Ancelotti mbërrin në Shqipëri Pas udhëtimit të tij të kësaj jave, në forumin e trajnerëve elitarë europianë në Gjenevë të Zvicrës, Carlo Ancelotti ësh
7 ndryshimet që sjell Ancelotti te Bayern Munchen (FOTO LAJM) Në Gjermani janë shumë të lumtur me ardhjen e Carlo Ancelottit në pankinën e Bayern Munchen. Metodat e Guardiolës nu
Zyrtare/ Bundesliga nis më 26 gusht, ja sfidat e javës së parë (FOTO) E gjithë vëmendja tashmë është vendosur në Kampionatin Europian, por ndërkohë pas verës do të rifillojnë edhe kampionate
Gotze del hapur: Dua të luaj për Klopp Mario Gotze kërkon transferimin te Liverpool. Sipas asaj që publikohet në median britanike, mesfushori i përfaqësueses g
Bayern Munchen blindon David Alaba-n Bayern Munich blindon David Alaban. Mbrojtësi austriak ka rinovuar zyrtarisht kontratën me kampionët e Gjermanisë deri n