999 rezultate për

munchen

Trajneri i Ajax i kthen përgjigje Barcelonës dhe Bayern Munchen Erik ten Hag ka sheshaur cdo thashethem për një largim të mundshëm të tij nga Ajax në fund të këtij sezoni për të marrë
Ribery pas disa sezonesh do të kthehet te Bayern Munchen Ditën e sotme Ribery ka bërë të ditur se do të luajë edhe disa sezone përpara se të varë këpucët në gozhdë, por desticio
Bayern Munchen nuk fal, mposht Hannover dhe "blindon" kreun (VIDEO) Bayern Munchen nuk e ka diskutuar për asnjë moment të vetëm fitoren përballë Hannover. Bavarezët e zhbllokuan rezul
Bayern Munchen barazon rezultatin përballë Nurnberg (VIDEO) Bavarezët po hasin shumë më tepër vështirësi nga sa mund ta kishin imagjinuar përballë skuadrës që mban vendin e para fu
Bayern Munchen e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Wender (VIDEO) Robert Lewandowski ka zhbllokuar rezultatin ndaj Werder Bremen në gjysmëfinalen e kupës së Gjermanisë. Sulmuesi pola
I papërmbajtshëm Bayern Munchen mbyll pjesën e parë në avantazhin e 4 golave (VIDEO) Bayerni duket i etur për fitore përballë rivalit direkt në kampionat Borussia e Dortmund e cila mbante vëndin e parë der
Bayern Munchen fundos Dortmundin, shënon dy gola në 20 minutat e para (VIDEO) Sfida e vitit të Bundeslige është zhbllokuar shumë shpejtë me vendasit të cilët kaluan në avantazh që në minutën e 10-të
Bayern Munchen – Borussia Dortmund gati për ndeshjen e vitit, formacionet zyrtare Gara për titullin e Bundesligës këtë sezon ka qenë më e zjarrtë se në sezonet e fundit dhe sot në orën 18:30 takohen dy
Bayern Munchen përmbys rezultatin përballë Heidenheim (VIDEO) Bavarezët kanë hyrë ndryshë në këtë pjesë të dytë të lojës duke shënuar dy herë përballë Heidenheim. Fillimisht baraz
Bayern Munchen kalon në avantazh përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Heidenheim, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë, e cila është duke u
Bayern Munchen hedh hapin e parë konkret për talentin e Bundesligës Bayern Mynih ka bërë ofertën e parë zyrtare për të marrë sulmuesin 21-vjeçar Luka Jovic, që luan në Bundesliga me ekipin
Bayern Munchen hynë në garë për 100-milionshin e Seria A Shumë klube kanë shfaqur admirimin e tyre për talentin premtues të Fiorentina-s dhe Italisë, Federico Chiesa, ndër to ed
Trembet Bayern, Coman dëmtohet me Francën Kinglesy Coman ka lënë grumbullimin me Francën, duke humbur ndeshjen e së hënës kundër Islandës. Shkak për largimin e su
Presidenti Bayern Munchen: Do të bëjmë investime rekord këtë verë "Revolucioni" ishte planifikuar paraprakisht, por eliminimi i pazakontë, në mënyrë të parakohshme, nga Liga e Kampionë
Bayern Munchen shpartallon Mainz (VIDEO) Bayern Munchen duket se ka lenë pas atë eleminim në Champions duke u fokusuar tashmë vetëm te kampionati për mos dal pa
Bayern Munchen shënon golin e 2-të ndaj Mainz (VIDEO) Bayern ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Mainz falë një goli shumë të bukur nga mesfushoti Rodriguez. James
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin përballë Mainz (VIDEO) Bavarezët kanë arritur të gjejnë shumë shpejt rrugën e rrjetës përballë Maniz. Autori i golit është sulmuesi kryesor
Bayern Munchen i bashkohet Realit, Liverpool vazhdon rrugëtimin (VIDEO) Bayern Munchen ishte i pafuqishëm përballë gjigandëve anglez të Liverpool. Ndeshja e zhvilluar në "Alliaz Arena" favo
Lewandowski po mendon ta mbyllë karrierën të Bayern Munchen Sulmuesi polak nuk e përjashton mundësin që ta mbyllë karrierën me kampionët e Bundesligës. Robert Lewandowski, tash e
Bayern Munchen nis negociatat me lojtarin që aktivizohet në Ligue 1 Nicolas Pepe mesa duket është kandidati numër një i Bayern Munchen për merkaton e verës, shkruan Albeu.com Siç është