999 rezultate për

munchen

Zhgënjen Bayern Munchen, mposhtet nga Hoffenheim (VIDEO) Bayern Munich ka humbur me rezultat 1-2 kundër Hoffenheim sonte në Allianz Arena. Ishte një ndeshje ku mysafirët nga Hof
Jesus mohon zërat për një kalim të mundshën te Bayern Munchen "Gënjeshtër", kështu e ka quajtur ylli i Manchester City thashethemet për një kalim të tij në Bayern Munich Brazilian
Bayern Munchen "shkërrmoq" Tottenhamin në Londër (VIDEO) Bayern Munchen ka mposhtur Tottenhamin me rezultat 2-7 në Londër në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Lig
Bayern Munchen shënon dhe dy gola të tjerë përballë Tottenham (VIDEO) Nënkampionët e Champions nuk po arrijnë ti bëjnë ballë Bayernit në shtëpinë e tyre. Pas golit të avantazhit nga Son,
Tottanham kalon në epërsi përballë Bayern Munchen (VIDEO) Eshtë zhbllokuar ndeshja kryesore e kësaj të marte në Champions League. Tottenham ka realizuar mjaft shpejt që në min
Tottenham – Bayern Munchen, formacionet zyrtare: Të dyja skuadrat kërkojnë fitore Tottenham dhe Bayern Munchen takohen në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto ja
Perisiç flet për herë të parë si bavarez Ivan Perisic zyrtarisht bëhet lojtar i Bayern Munchen, duke u rikthyer në Bundesligë pas aventurës në vitin 2012 me Boru
Bayern Munchen mohon se ka bërë ofertë për yllin e City Mediat e gjermanisë kanë thënë se Bayern Munich ka bërë ofertën e parë për sulmuesin anësor të Manchester City, Leroy Sa
Bayern Munchen kalon me lehtësi Fenerbahcen dhe shkon në finalen e "Audi Cup" Bayerni i Mynihut shkërmoq Fenerbahcen në gjysmëfinalen e dytë të “Audi Cup” me rezultatin e thellë 6-1. Pritej, në f
Franck Ribery mund të rikthehet në klubin e shtëpisë Franck Ribery mund të bëjë një rikthim emocionues te Olimpique De Marseille. Sipas shtypit francez, Ribery po mendon
Byern Munchen heq dorë nga Dybala Pavarësisht nga thashethemet në javët e fundit, Bayern Munich ka vendosur të braktisin ndjekjen e tyre Paolo Dybala, i c
Bale te Bayern Munchen: Janë spekulime Agjenti i Gareth Bale ka konfirmuar për gazetën amerikane “ESPN” se spekulimet rreth largimit të yllit të Real Madridit
U largua nga Bayern Munchen, Ribery zbulon të ardhmen e tij Franck Ribery ka zbuluar se ai dëshiron të vazhdojë të luajë për ndonjë klub të madh, edhe pasi të largohet zyrtarisht n
James i thotë lamtumirë Bayern Munchen James Rodriguez nuk do të qëndroj më në Bayern Munchen dhe ka vendosur të mos nënshkruaj kontratë të re. Ai i ka thën
Kupa e Gjermanisë shkon për Bayern Munchen (VIDEO) Bayern Munichu ka arritur ta kthejë në "Allianz Arena" trofeun e Kupës së Gjermanisë, DFB-Pokal, pasi siguroi fitore me
Finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayern Munchen-Leipzig: Formacionet zyrtare Pas triumfit në Bundesligë, Bayern Munichu do ta ketë mundësinë ta sigurojë trofeun e dytë për këtë sezon, brenda dy jav
Drejtuesit e Bayern Munchen janë duke u marrë me transferimin e Sane Uli Hoeness ka konfirmuar se janë duke punuar për ta transferuar Leroy Sanen nga Manchester City. Disa ditë më parë,
Talenti i Hamburg vendos të kalojë te Bayern Munchen Talenti Hamburger SV, Jann – Fieter Arp ka bërë të ditur se është koha e duhur që të kalojë në ‘Allianz Arena’. Lojta
Bayern Munchen shpallet kampion i Bundesligës për të shtatën herë rradhazi (VIDEO) Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës pë
Manchester United hedh sytë nga ylli i Bayern Munchen Manchester Unitedit e ka shprehur interesimin e tij zyrtar te Bayern Munichu për sulmuesin Robert Lewandowski, raporton