999 rezultate për

munchen

ZYRTARE/ Bayern Munchen transferon mbrojtësin anësor të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Odriozola edhe zyrtarisht është futbollist i Bayern Munchenit. Mbrojtësi spanjoll është huazuar te gjiganti gjerm
Arsenal dhe Milan synojnë gjigandin e Bayern Munchen Arsenali tani ka konkurrencë nga Milani në garën për transferimin e mbrojtësit të palumtur në Bayern Munich, Jerome Boat
ZYRTARE/ Bayern Munchen nënshkruan me "Neuerin" e ri Bayerni ka gjetur zëvendësuesin e Neuer. Ai është Alexander Nübel. Klubi ka bërë të ditur se Alexander Nübel do t’i b
Bayern Munchen vendos përfundimisht për trajnerin Kryetari i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka lënë të kuptohet se trajneri i përkohshëm i ekipit të partë, Hansi F
Bayern Munchen e mbyll vitin me fitore (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar fitore si vendas ndaj Wolfsburgut me rezultat të pastë 2:0. Ishin 5 minutat e fundit të ndes
Bayern Munchen mposhtet me përmbysje nga liderët e Bundesligës (VIDEO) Bayern Munich është mposhtur me rezultat të ngushtë 2:1 nga Borussia Monchengladbach. Ishte Perisic që shëni për t’i
B. Monchengladbach përmbys rezultatin ndaj Bayern Munchen (VIDEO) B. Monchengladbach po tregon se me meritë absolute qëndron lart Bayern Munchen në renditje. Vendasit arritën të përmb
Bayern Munchen kalon në avantazh ndaj B. Monchengladbach (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në pjesën e dytë. Për
Bayern Munchen mposhton nga Leverkuseni me 10 lojtarë (VIDEO) Bayer Leverkusen ka fituar në udhëtim ndaj Bayern Munich me rezulta të ngushtë 1:2. Tre golat u shënuan në pjesën e p
Leverkusen befason Bayern Munchen (VIDEO) Bayern Munchen nuk e ka nisur aspak mirë ndeshjen përballë Leverkusen në "Allianz Stadium". Miqtë arritën të zhblloko
Wenger-Bayern Munchen, avancojnë negociatat Bayern Munich është vendosur të bëjë një ofertë konkrete për trajnerin, Arsene Wenger. Pas largimit të Niko Kovac, ta
Mourinho preferon stolin e Bayern Munchen Bayern Munich është duke kërkuar për zëvendësuesin e Niko Kovac, i cili u shkarkua nga drejtimi i skuadrës bavareze pas
Kupa e Gjermanisë, Bayern Munchen e mbyll në disavantazh pjesën e parë (VIDEO) Bochum ka kaluar në epërsi kundër Bayern Munich në një ndeshje të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë, e cila po zhvil
Bayern Munchen-Bochum, formacionet zyrtare: Leva dhe Coutinho në stol (FOTO LAJM) Robert Lewandowski dhe Philippe Coutinho janë lënë në bankën e rezervistëve për Bayern Munich kundër Bochum ndeshjen e 1
Bayern Munchen rikthehet te fitorja, vuan përballë Union Berlin (VIDEO) Bayern Munchen është rikthyer te fitorja pas një humbje dhe një barazimi në ndeshjet e fundit. Ndeshja përballë Union
Union Berlin ngushton rezultatin përballë Bayern Munchen (VIDEO) Wshtë ngushtuar rezultati mes Bayernit dhe Union Berlinit. Pas anullimit të golit të tretë për bavarezët miqtë arritën t
Augsburg shënon në minutat e fundit duke marrë një pikë ndaj Bayern Munchen (VIDEO) Bayern Munichu i humbi dy pikë nga ndeshja kundër Augburgut në momentet e fundit të ndeshjes, përkundër dominimit të plo
Ylli Bayern Munchen mund të kthehet në 'Anfiled' Rikthimi i Philippe Coutinhos në Liverpool është ende i mundur, sipas gazetës spanjolle AS. Mesfushori sulmues i Braz
Vendosi të largohej nga Bayern Munchen, Muller drejt Premier League Thomas Muller mund të përfundoj në Premierligë gjatë afatit kalimtar të janarit derisa i po e konsideron largimin nga Ba
Bayern Munchen nuk e harron Sanen, e kërkon në Janar Duket se pas bisedimeve të dështuara verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Lero