999 rezultate për

muka

Një banesë në Shkodër përfshihet nga flakët Një zjarr ka rene ne orët e para te mëngjesit ne afërsi te tregut te Zdrale. Nuk dihen akoma shkaqet e rënies se zj
Çau avllinë me BMW X6, ja video e djalit që i bën "lojëra" Policisë Bektash Muka, 24 vjec, djali i “BMW X6” që përfundoi në oborrin e një shtëpie gjatë ndjekjes nga policia, nuk është hera
Ja kush është i "forti" me BMW X6 që s’i bindet Policisë (FOTO LAJM) Bektash Muka, 24 vjeç, rezulton se është drejtuesi i makinës BMW X6 që nuk iu bind urdhërit të Policisë për të ndaluar.
Sherr në Tirana - Partizani, arrestohet Dejvi Muka dhe 9 tifozë Ndeshja mes Tiranës dhe Partizanit është pasuar edhe me incidente. Dhuna pas ndeshjes e cila përfundoi 2:2 ka bërë që
Devis Muka: Femrat janë më tërheqëse kur bëhen nëna Tashmë për aktorin Devis Muka jeta ka ndryshuar, pasi para gjashtë muajsh përjetoi ndjesinë e babait, kur mori në dorë p
Devis Muka bëhet baba Aktori i njohur Devis Muka, së bashku me partneren e tij, sot janë bërë prindër për herë të parë. Nertila, partnerja e t
Ekstratohet nga Gjermania, vrau në mënyrë makabre një 33-vjeçare Ekstradohet nga Gjermani shtetasi Euxhen Muka, 30 vjeç nga Shijaku, i cili kërkohej nga drejtësia shqiptare për vrasjen
Në Maqedoni edhe të vdekurit "pranojnë" letra për shtetësi Në Maqedoni po ndodh një fenomen i çuditshëm, pasi në Listat Zgjedhore gjenden ende emrat e njerëzve që tashmë nuk jetoj
Mukaetov dhe Popovski marrin çmimin "Nënë Tereza" Çmimin "Nënë Tereza" për këtë vit e kanë fituar piktori Zhivko Poposki dhe presidenti i Këshillit Drejtues të "Alkaloid"
Kosovarët ende njerëzit më të varfër në rajon Kosovarët vazhdojnë të jenë më të varfrit e rajonit ku të ardhurat për frymë është diku 37 apo 38% më i ulët sesa në Shq
Shënohet viktima e parë nga i ftohti I ftohti që ka mbërthyer vendin ka shkaktuar viktimën e parë në rrethin e Bulqizës. Sipas policisë Xhevat Muka është gje