999 rezultate për

muka

Kujtim Gjuzi nuk ndalet: Publikon listën me kandidatë për zgjedhje por harron veten! Dy ditë më parë Kujtim Gjuzi u paraqit me koalicionin e tij parazgjedhor në KQZ, të quajtur "AOKBPEK". Ditën e sotme
Taulant Muka: Vaksina mund të vijë në fund të vitit tjetër në Shqipëri Epidemiologu, Taulant Muka në një intervistë ka treguar se për shkak të kërkesës së madhe globale, vaksina mund të mbërr
Gjobë nëse se vendos! Muka kundërshton Ramën: Maskat nuk e ulin infeksionin Mjeku epidemiolog, Taulant Muka, i ftuar në edicionin qëndror në Ora News, përballë gazetares Matilda Mcini, foli rreth
Kush është 25 vjeçari shqiptar me dy vrasje mbi supe që alarmoi ishullin Ky është 25 vjeçar ishqiptar u arrestua në Maltë, nën dyshimin se ka kryer një vrasje të dyfishtë pak kohë më parë.
U hoq si studente, demaskohet juristja e Ministrisë së Arsimit Në News24 po diskutohej për temën më të nxehtë të momentit protestën. Në panel kishte edhe disa persona, të cilët tha
Akuza: Monika Kryemadhi e ka të kopjuar doktoraturën (FOTO LAJM) Ish-zv/ministri i Arsimit Taulant Muka nuk ka ndërmend të ndalet së nxjerri në publik doktoraturat e kopjuara të politik
Rama e quajti larvë, Muka nxjerr SMS dhe e-mailet me Kryeministrin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Kryeministri Rama e quajti Ish-zv/ ministri i Arsimit, Taulant Muka një larvë politike. Pikërisht për
Rama: Nga shoferi tek tualeti, Rama tregon çfarë kërkoi ish zv.ministri Kryeministri Edi Rama ka dhënë versionin e tij të bërjes dhe më pas largimit të Taulant Mukës nga pozicioni i zv.ministr
Sulmoi policinë dhe grabiti 500 mijë euro bizhuteri, del para gjykatës i "forti" nga Tirana Bektash Muka, shqiptari i arrestuar ditën e djeshme në Maltë pasi dyshohet për një sërë krimesh ka dalë para gjykatës pë
Përplasi policinë, kush është i "forti" nga Tirana që u kap në Maltë (VIDEO) Autoritetet malteze kanë arrestuar sëfundmi 27 vjeçarin shqiptar Bektash Muka, pasi ky i fundit akuzohet se kishte vjedh
Hyn me armë në kazermën ushtarake, çmenduria e "skifterit" shqiptar në Maltë Një shqiptar i cili ishte në kërkim për vjedhjen e një dyqani bizhuterie është arrestuar pasi kishte hyrë në zonën e re
Grabiti gjysmë milioni euro bizhuteri në një qendër tregtare, arrestohet pas një viti shqiptari Bektash Muka kishte një vit që ishte në kërkim pasi grabiti gjysmë milioni euro bizhuteri në Maltë, duke u kthyer në një
"Plotësoje sa do dhe mbylle gojën", Taulant Muka flet pas dorëheqjes (VIDEO) “Nëse do të rrija më në atë post kam frikë se do të kisha gjëra për të fshehur”- kështu ka thënë mes të tjerash ish-zv.m
Vodhën studimin dhe e publikuan si të tyrin, kërkohet dorëheqja e zv.ministrit dhe deputetes Deputeti demokrat Luçiano Boçi denoncoi sot plagjiaturën e bërë nga dy funksionarë të lartë të shtetit shqiptar si zv.mi
"Zv/ministri i Arsimit është kopjac", studenti i nxjerr dokumentin (FOTO LAJM) Zëvendës ministri i Arsimit, Ervin Demo së fundmi është akuzuar për plagjiaturë nga studenti Taulant Muka. Muka me a
Dhunuan 34-vjeçarin, nisin hetimet ndaj dy oficerëve në Korçë Korçari Mariglen Muka pretendon se është dhunuar nga policët në komisariat e këtij qyteti. Ai u shoqëruar si i dyshu
Devis Muka rrëfen martesën, tregon sa xheloze është gruaja Devis Muka është një nga personazhet më të pëlqyer , aktor dhe gjithashtu moderator i Fiks Fare prej dy vitesh. Në n
Ekselentin nga Tirana e vranë me 3 plumba në SHBA, fjalët e ndjera të familjarëve Një tragjedi e rëndë ka goditur familjen Mukaj në Tirane, ku para disa ditësh djali i tyre Merlos Mukaj 21-vjec, student
Devis Muka uron vajzën e tij me fjalët më emocionuese Ai konsiderohet si një nga aktorët më komikë dhe një nga njerëzit me natyrë shumë të gjallë. Tashmë edhe moderator i
Grabitën argjendarinë, kush është “skifteri”shqiptar i arrestuar dje Ai shkaktoi shumë bujë në Maltë pas grabitjes që bëri në një argjendari pak ditë më parë. Ai është Daniel Muka 22 vje