999 rezultate për

muja

Agim Zeqo akuzon tranjerin vlonjat si shkaktar të rrëmujave Presidenti i Skënderbeut Agim Zeqo është parë shumë i kënaqur për fitoren e arritur kundër Flamurtarit në daljen e tij p
PDK- pa qëndrim unik për dialog Grupi parlamentar i PDK-së është i ndarë sa i përket çështjes së bisedimeve Kosovë-Serbi. Shkak është bërë propozimi i d
Shkendije Mujaj, të përbashkëta me Jenifer Lopez Këngëtarja kosovare Shkëndije Mujaj po synon një vend në tregun e muzikës botërore. Ndërsa po bën përpjekje për t’u pozi
Shkëndije Mujaj Jennifer Lopez? Këngëtarja kosovare Shkëndije Mujaj po synon një vend në tregun e muzikës botërore. Ndërsa po bën përpjekje për t’u pozi
Soros kërkon minierat e Kosovës Biznesmeni i njohur botëror, Xhorxh Soros ka shprehur interes për minierat e Kosovës, shkruan gazeta ”The Wall Street J
"Qeverisja e Mujës si ajo e Thaçit" (FOTO LAJM) Qeveria komunale në krye me Ramadan Mujën është bërë qeveri kundër qytetarit dhe në llogari të Hashim Thaçit, ky është k
LDK: Ramadan Muja, pushime me paratë e qytetarëve LDK-ja vazhdon të bëjë rolin opozitës përmes komunikatave për shtyp. Në komunikatën e sotme ka akuzuar kryetarin e Pri
Prizreni nga nesër "pa Lidhje" Kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja, ka urdhëruar administratën komunale që të heqin nga përdorimi logon (shtëpia e Lidhj
Manastiri i Deçanit bojkoton zgjedhjet Monitoruesi i zgjedhjeve të jashtëzakonshme “Demokracia në veprim”, në Pejë, ka bërë të ditur se personeli i Manastirit
Prizren: Hanefi Muharremi ka 8 vota me shume se Ramadan Muja Lajmet e fundit që vijnë nga Prizreni thonë se kandidati i Lidhjes Demokratike për kryetar të k