999 rezultate për

muja

Ramadan Muja para gjykatës: Tani jam pensionist Ish-kryetari i Prizrenit Ramadan Muja që dje dorëzoi detyrën, sot tregoi në gjykatë se është pensionist. “Dje kam dor
Dje e dorëzoi detyrën e kryetarit, sot del para gjyqit Një ditë pasi i ka dorëzuar çelësat e zyrës fituesit të zgjedhjeve në Prizren, Mytaher Haskukës, ish-kryetari i komunës
Hetuesi policor përmend bisedat e përgjuara të ish-zyrtarëve të Agjencisë së Akreditimit Një bisedë e përgjuar vite me parë mes ish-zyrtares së Agjencisë Kosovare të Akreditimit (AKA), Ferdije Zhushi-Etemi, dh
Ky është fshati ku nuk ka votuar asnjë qytetar Në fshatin Banjskë deri më tani nuk ka votuar asnjë qytetar. Kështu ka thënë Veton Muja nga Demokracia në Veprim (DnV
A do të jetë Muja përsëri kandidat për kryetar të Prizrenit? Zgjedhjet lokale nw Kosovw do të mbahen më 22 tetor. Partitë politike kanë filluar konsultimet nëpër degë për emrat
Nora Muja rrëmben çmimin Miss Globe 2017 (FOTO LAJM) Bukuroshja Nora Muja ka krenuar edhe një herë Kosovën pasi dje mori edhe një çmim shumë të rëndësishëm. Në El Goule m
Dënohet 25-vjeçari shqiptar në Angli, dëshmia: Doja para për kurimin e babait Policia londineze ka vënë në pranga një shqiptar me diplomë inxhinierie pasi i është gjetur dhe sekuestruar 4 kg kokainë
Koalicioni nuk i ka votat për Demarkacionin Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaip Muja, i ka hedhur poshtë pretendimet e qeverisë se i ka votat për ratif
Muja: Ratifikimi ose rrëzimi i demarkacionit, me konsensus politik Deputeti i PDK-së, Shaip Muja, ka thënë se është e qartë nëse duhet konsensus politik nacional për çështjen e demarkacio
Analistët: Pas Drenasit, vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme Pas mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar komune në Drenas, votimi në ditët e ardhshme i projektligjit për buxhetin e vitit
Shaip Muja-Krasniqit: Përjetimin e thellë të humbjes së Drenasit e paske filluar para kohe Deputeti Shaip Muja, ka lëshuar ironi ndaj Kryetarit të Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, i cili më herët su
"Buxheti nuk e rrëzon Qeverinë" Buxheti për vitin 2017 nuk duhet të jetë arsyeja për prishjen e koalicionit mes PDK-së e LDK-së. “Koalicioni vazhdon
50 të vdekur në Kabul, ISIS pohon autorësinë Një shpërthim i dhunshëm ka tronditur kryeqytetin e Afganistanit në mes të ditës, në rrugët e lagjes Dehmazang, ku po zh
Muja: Më 3 gusht të gjendet zgjidhja për Demarkacionin Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Shaip Muja ka thënë se më 3 gusht duhet gjetur zgjidhja për demarkacionin. Kështu dek
Muja: Veseli e ka në dorë zgjidhjen për demarkacionin Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Shaip Muja, deklaroi se Kadri Veseli e ka në dorë zgjidhjen e problemit të demarkacionit
Kryeziu: Muja, Shala dhe Agani të japin dorëheqje Në fjalimin e tij gjatë protestës në Prizren, drejtori i KDI-së, Ismet Kryeziu tha se mos prezenca e qytetarëve të Prizr
Kërkohet dorëheqja e kryetarit "legjendar" të Prizrenit Kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja është një person që mund të hyjë në historinë e kosovës për shumë gjëra, për moshën q
Fundoset United (VIDEO) Pasi kishte fituar dy herë rresht, United është ndaluar nga ana e West Bromwich Albion me rezultatin 1:0. Ekipi i Uni
Edhe "Muja" përkrah "Stupcat": Nuk fyen luftën, treguan realitetin Arif Krasniqi "Muja", themeluesi dhe komandant i njësiteve të para të UÇK-së, ka reaguar ndaj kritikave që po iu bëhen ‘
Super-bashkëshortja e Shaip Mujës (FOTO LAJM) Në shikim të parë do mendonit se mund të jetë vajza e tij, por në fakt është bashkëshortja kaq e re dhe kaq bukuroshe e