999 rezultate për

mrekullueshme

Sneijder zyrtarisht i Nices, ju sjellim fjalët e para të tij Wesley Sneijder është i ngazëllyer për sfidën e re tek Nice pasi u paraqit para mediave sot pasdite. 33-vjeçari holan
Eni Çobani e mrekullueshme edhe me bikini (FOTO LAJM) Kjo verë për juristen më të famshme në Shqipëri padyshim që ka qenë shumë relaksuese dhe pse si gjithmonë Eni nuk i ka n
Orinda Huta tregon unazën e mrekullueshme të martesës (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë që kur Turi dhe Orinda i dhanë fund beqarisë me një dasmë të mrekullueshme. Një nga detajet
Komposto qershie me limon, shije e mrekullueshme Nëse edhe juve ju pëlqen shumë akullorja e shoqëruar me komposto apo reçel qershie, tani jeni në kohën më të mirë për ta
Gjyshja e “çmendur” 88-vjeçare hidhet me parashutë (VIDEO) Kjo gjyshe nuk ka lejuar moshën e vjetër që ta ndalojë nga të qenit një guximtare. Maire Hollo ka vendosur “hedhjen m
Beyonce rikthehet në publik më e mrekullueshme se kurrë (FOTO LAJM) Pas gjithë kësaj kohe më në fund Beyonce dhe burri i saj Jay Z i kanë lënë binjakët e sapolindur në shtëpi dhe kanë dal
Dhjetë damat e mrekullueshme, të cilat i lanë në hije bashkëshortët e tyre Shumë shtete kanë Damat e tyre të para, mirëpo vetëm disa nga to janë veçuar dhe ndryshojnë historinë dhe rregullat.
E mrekullueshme! Kjo 20-vjeçare shqiptare është shpallur “Miss” në SHBA Ajo është vetëm 20 vjeç por gëzon titullin Miss Collegiate America 2017”. Shqiptarja Leona Koxha ka lënë pas shumë v
Tuna i rikthehet make-upit pas lindjes dhe duket e mrekullueshme (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdi dy muaj më parë është bërë nënë, duke sjellë në jetë Tianin e vogël. Tuna këta muaj i është
Trump ngacmon gazetaren irlandeze: Ka buzëqeshje të mrekullueshme! (VIDEO) Teksa po bënte një telefonatë diplomatike në Shtëpinë e Bardhë, presidentit Trump i ka tërhequr vëmendjen buzëqeshja e n
Viola Spiro shfaqet e dashuruar në plazhet e mrekullueshme të Carpit (FOTO LAJM) Viola Spiro është një nga moderatoret që spikat për bukurinë e saj dhe format mahnitëse trupore. Për këtë fakt shpe
Sara sfidon Lorin, shikoni sa seksi duket në foton e fundit (FOTO LAJM) Trashëgimtaret e Top Channel Lori dhe Sara Hoxha kujdesen pafund për pamjen e tyre të jashtme dhe diçka të tillë e trego
E mrekullueshme, shikoni si duket Rita Ora në dasmën e kushërirës (FOTO LAJM) Rita Ora po qëndron në Tiranë për ceremoninë e martesës së Amantina Tolajt, që zhvillohet sonte. Ajo ka postuar në rr
E mrekullueshme, pas 17 vjetësh martesë bëhen prindër të gjashtënjakëve (FOTO LAJM) Një spital në Virginia të SHBA bën të ditur se kanë lindur gjashtënjakë, tre djem dhe tri vajza VCU Medical Center në
Çfarë mendon ish i dashuri Orlando Bloom për Katy Perryn? (FOTO LAJM) Aktori Orlando Bloom dhe Katy Perry ishin një nga çiftet më të preferuara të Hollivudit deri në mars të këtij viti kur a
12 shtëpitë më të mrekullueshme mbi pemë, në të gjithë botën (FOTO LAJM) Shtëpitë mbi pemë janë dizajnuar për të na sjellë më afër jetës së egër. Ato na kthejnë në kohën kur njerëzit ishin
Pamje të mrekullueshme, zbuloni ku ndodhet ky kopsht (FOTO) Ky kopsht me këtë bukuri “relaksuese” për syrin dhe mendjen nuk ndodhet në Kinë. Ky kopsht kinez është ndërtuar në Va
Adhurues te djathit? Ja disa fakte të mrekullueshme Shijet varen nga metodat e bërjes së djathit. Disa djathëra kanë shije frutash të thata e madje edhe mjalti. Artizanët e
Yjet që duken më bukur pa make up (FOTO LAJM) Megjithëse aktoret, modelet dhe këngëtarët e famshëm janë vazhdimisht në sy të publikut, ndonjëherë ata lejojnë veten që
Si të bëni kaçurrela të mrekullueshme vetëm për 5 minuta (VIDEO) Të gjithë vajzat së paku njëherë dëshirojnë të kenë flokë kaçurrela. Por shumë prej tyre pavarësisht mundit e shpenzimev