999 rezultate për

mrekullueshme

Ju kujtohet Pavel Nedved ? Ai i rikthehet përsëri futbollit të luajtur Pavel Nedved është gjithmonë rreth bot së futbollit. Ai tani është 45 vjeç, por ai është vendosur të kthehet në fushën e
Fakte të mrekullueshme që provojnë se trupi i njeriut është plot me surpriza (FOTO LAJM) Shkencëtarët nxjerrin zbulime të reja rreth trupit të njeriut pothuajse çdo ditë. Ne bëmë një përmbledhje të fakteve
Andrra Destani ndryshon look, duket e mrekullueshme (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha ka ndryshuar look për herë të parë. Bukuroshja Andrra mund të themi
23-vjeçarja që theu rekordin për më së shumti rrotullime të këmbës rreth topit (VIDEO) Indi Cowie, e njohur për stilet e mrekullueshme në futboll, ka vendosur dy rekorde të mrekullueshme në Librin e Rekordev
Sarri: Ekipi luajti vazhdimisht, me një pjesë të parë të mrekullueshme Maurizio Sarri pranon se Napoli "më shumë synon për Serie A se Ligën e Kampionëve", dhe e konsideron barazimin me Interi
Po nervozojnë mijëra njerëz! A e gjeni dot çfarë fshihet pas këtyre fotove? (FOTO LAJM) A jeni i sigurt se mund të shihni gjithçka që ju rrethon? Ndonjëherë, nëse nuk je shumë i vëmendshëm, mund të humbas
Aftësi të mrekullueshme, peshkatari hedh rrjetën gjigante në mënyrë të përsosur (VIDEO) Hedhja e një rrjete peshkimi në ujë mund të duket e lehtë por për ta bërë atë siç duhet, hidhini një sy videos. Ajo t
Babai që realizoi fotografi me vajzën në të njëjtin vend për 35 vite (FOTO LAJM) Kur Hua Yun Qing dhe vajza e tij Hua Hua bënë foton e parë së bashku në vitin 1980, nuk e dinin që kjo do kthehej në një
Efektet e mrekullueshme të vajit të farave të zeza Vaji i farave të zeza është shumë me rëndësi që të përdoret, ngase efektet e tij bëjnë mrekulli për organizmin tonë.
Aurela feston ditëlindjen, dhurata e mrekullueshme e bashkëshortit të saj Aurela Gaçe është një nga zërat më të veçantë dhe më të mirë në mbarë Shqipërinë. Energjike dhe e pa mposhtur në ske
Nasa publikon pamjet e mrekullueshme satelitore të Jupiterit (VIDEO) Juno, anijakozmike e Nasës ka mundur të hyjë suksesshëm në orbiten e Jupiterit duke na dhuruar pamjet e jashtëzakonshme
Geti thyen heshtjen pas dasmës madhështore (FOTO LAJM) Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhje
E mrekullueshme, ky është pasioni për futboll, shikoni çfarë i kanë bërë fushës së Olimpikos për Lazio - Milan (FOTO LAJM) Ky është futbolli, ky është sporti më i bukur. Të thuash se një super sfidë nuk do të zhvillohet trishton mbarë botën
Elvana Gjata e mrekullueshme me të kuqe (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata ka nisur të përgatitet për projektin e saj të radhës. Këto ditë këngëtaren e kemi parë të vendos
Verratti nuk është e vetmja "viktimë" e Iscos, zbulojini të gjithë (VIDEO) Isco po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes tek mediat botërore pasi me driblimet e tij po arrinë që në njëfarë mënyr
Xhensila më e mrekullueshme se kurrë, një princeshë drejt altarit (VIDEO) Në Pallatin e Brigadave këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Besart Kallaku tashmë po mbajne ceremonine e marteses.
Thjesht të mrekullueshme, këto janë levat e reja të Play Station 4 (VIDEO) Sony është gati për hedhjen në treg të levave të reja të Play Station 4. Sony PlayStation aktualisht ka një model tje
Ndiqni Live eklipsin e diellit, shihni pamjet e mrekullueshme (VIDEO) 12 milionë amerikanë parashikohet të jetojnë në zonën ku do të ndodhë eklipsi i plotë i diellit ndërkohë që miliona të t
Ronaldo imiton Messin, por festa i "hip mbi kurriz" Lionel Messi e festoi në mënyrë të mrekullueshme fitoren e tij në Clasicon e prillit, duke ngritur fanellën e tij në Est
Ky djalë bën art duke përdorur vetëm spray (VIDEO) Ndoshta ju ka ndodhur të shihni artistë të ndryshëm në botë që pikturojnë me lloj lloj gjërash të cuditshme por videoja