999 rezultate për

mrekullueshme

Jorginho: Premier League është e mrekullueshme Mesfushori i Chelsea Jorginho është duke shijuar jetën e tij në Premier League, por pranon se do të dëshironte që të kth
Disa e quajnë të shëmtuar, por rrepa ka veti të mrekullueshme në organizëm Ndonëse në shikim të parë, rrepat duken si një ushqim jo shumë atraktiv dhe me shumë shije, në fakt ato kanë shumë dobi
Shqiptari i bën portret Matteo Salvinit, ai i përgjigjet (FOTO LAJM) Artisti shqiptar Leonard Lesaj, i ka bërë një portret Ministrit të Brendshëm të ltalisë, Matteo Salvini. Portreti i pun
Martohet Jon Snow, dalin fotot nga dasma e mrekullueshme (FOTO LAJM) Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Një kunatë si Miriam Cami, e mrekullueshme dhe e dashur Që miriami është një person i dashur, kjo nuk ka më dyshim. Vëllai i Alban Skënderaj sot feston ditëlindjen dhe ai ka
Miriam Cani e mrekullueshme “ujë dhe sapun”! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet pa make-up. Ajo duket
Shporru, duam De Biasin! Tifozët injorojnë keq Panuçin Nga thirrjet për mbështetje të ish-trajnerit Xhani De Biazi te kontestimet dhe kërkesat për largim nga Kombëtarja shqipt
Eleni rrëfen vështirësitë: Humba peshë në mënyrë drastike Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ka rrëfyer vështirësitë e pjesmarrjes në Eurovizion. “Përveç këngës
Alketa Vejsiu tregon raportin me vjehrrën Alketa Vejsiu shumë rrallë ka folur për bashkëshortin e saj. Ama këtë herë e ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina
E mrekullueshme, dalin pamjet e para të Meghanit nuse (FOTO LAJM) Kanë dalë pamjet e para të Meghan Markle duke shkuar për në Winsdor Castle ku e pret Princ Harry. Ajo ka mbërritur ta
Balla feston ditëlindjen, i bën vetes dhuratën e mrekullueshme Gazetari i njohur Sokol Balla ka ditëlindjen ditën e sotme dhe mesa duket ai ka vendosur që sot ta festojë në mënyrën
Vtitë e mrekullueshme kurative të rrushit Rrushi ndahet në dy lloje kryesore: rrush për verë dhe rrush për tavolinë. Rrushi i verës ka kokrra më të vogla dhe poth
Adebayor habitet me aventurën e mrekullueshme tek Reali që zgjati pak Manuel Adebayor ishte pjesë e Realit të Madridit për vetëm 6 muaj në formë huazimi nga Tottenham, por la një shije të mi
Mbolli pemë për 38 vjet, e mrekullueshme ajo që ka ndodhur (VIDEO) National Geographic ka publikuar historinë e Jadav Payeng, i cili ka arritur që një djerrinë ta kthejë në një pyll tropi
Zidane dhe Reali marrin lajme të mrekullueshme, "magjistari" kthehet në stërvitje Zidane dhe Reali ditën e sotme kanë marrë një lajm të mrekulleshëm para ndeshjes me Bayern Munichut. Isco dhe Nacho t
E mrekullueshme edhe fëmijë, kjo foto i përket vajzës më të bukur të showbizit (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Por ajo ka
E mrekullueshme, por ky fustan i Lori Hoxhës është pak i kushtueshëm (FOTO LAJM) Trashëgimtarja dhe fashion bloger, Lori Hoxha, është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar, për jetën pe
Rudina e emocionuar, publikon foton e mrekullueshme të vajzës Ajo konsiderohet një nga fytyrat publike më të preferuara të shqiptarëve. Moderatorja Rudina Magjistari e ka shijuar
Do të ishte e mrekullueshme ta fitojmë titullin kundër United Kevin De Bruyne do ta shijonte tej mase titullin e kampionit në Premierligë duke e mposhtur Manchester Unitedin në shtëp
Adelina nuk ka të ndaluar së treguari luksin, flori edhe në tualet (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj