999 rezultate për

mrekulli

Prindërit e braktisën se lindi pa krahë, ndodh mrekullia me vogëlushen Një vajzë e vogël nga Ukraina u braktis nga prindërit e saj pasi ajo lindi pa krahë. Por vitet kaluan dhe jeta e saj
Shpëtojmë për mrekulli, Veseli tregon muskujt (VIDEO) Shqipëria ka shpëtuar për mrekulli nga një gol i sigurtë, shkruan Albeu.com. Pas një doditje dënimi për Shqipërinë në
E shpëtoi një mrekulli, Teqja: Më e keqja kaloi, së shpejti do të jem gati Portieri i Partizanit, ndërsa po rregullonte një tendë, ka rrëshqitur por për fat ka rënë në pemë e më pas në tendën pos
E mjekuan për alergji por kishte sindromën e rrallë, vajza e vogël shpëton për mrekulli Një vajzë e vogël vetëm 8 vjeç desh ka gjetur vdekjen pasi shkoi në spital e mbushur me pulla të kuqe dhe temperaturë sh
Rama jep lajmin për djaloshin 2 vjeçar në gjendje kritike: Mrekullitë ekzistojnë! (FOTO) "Mrekullitë ndodhin", kështu e ka cilësuar kryeministri Edi Rama rastin e një djali vetëm 2 vjeçar, të cilit i rrezikoh
Luiza Gega i befason të gjithë, kualifikohet mrekullisht në finalen e Botërorit Luiza Gega nuk ndalet. Atletja shqiptare zhvilloi një garë për tu harruar në kualifikueset e garës së 3000 metrave me
Kjo është mrekulli, si i shpëtoi burri shembjes së ndërtesës nga tërmeti (VIDEO) Ky është momenti kur një tërmet i magnitudës 5.8 goditi pjesën veriore të Pakistanit. Termeti ra këtë të martë, duke
Mrekullitë artificiale në Dubai, luksi i shfrenuar i miliarderëve (FOTO LAJM) Dubai është qyteti më i madh dhe më i populluar në Emiratet e Bashkuara Arabe. I vendosur në bregdetin juglindor të Gjir
Projekti për Aeroportin e Vlorës është gati, Rama: Mrekulli arkitektonike! Projekti për Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës është gati. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili tha se:
Mrekulli, foshnja lind 117 ditë pas vdekjes së nënës Nëna u deklarua e vdekur celebralisht, pro zemra e saj e saj nisi që të rrahë për 117 ditë të tjera, për të sjellë në je
Mrekullitë e planetit, fotot më magjepse të 2019 (FOTO LAJM) Pas 9 muajsh konkursi dhe më shumë se 130,000 foto nga fotografë në të gjithë botën, janë zbuluar finalistët kryesorë pë
Makina përplas vogëlushin, ai shpëton për mrekulli (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kharkiv të Ukrainës, ku makina ka përplasur një djalë dhe ai ka shpëtuar fatmirësi
6 orë në sallë, mjekët bëjnë mrekullinë në Librazhd dhe gëzojnë prindërit e trenjakeve Në maternitetin e Librazhdit një nënë ka lindur trinjake. 32-vjeçarja ka kryer dy operacione të vështira të cilat zgjatë
Nuk mori frymë për 28 minuta pas lindjes, foshnja mbijeton mrekullisht Një foshnje e porsalindur që nuk mori frymë për 28 minuta kur lindi, mbijetoi mrekullisht. Eva lindi me kordonin e kë
Holanda bën mrekullinë, mposht me përmbysje Gjermaninë (VIDEO) Holanda ka mbajtur gjallë shanset e saj për kualifikimin në Euro 2020 duke fituar 3-2 në fushën e Gjermanisë, pasi kjo e
Tifozi bie nga tribuna gjatë festës, 12 metra lartësi por i ndodh.. (VIDEO) Tifozi i Sao Paulos, Lago de Melo Rios, është shumë me fat pasi ka shpëtuar për mrekulli nga rënia që i ndodhi në stadiu
Jo vetëm fiqt, gjethet e tyre bëjnë mrekulli Fiku është një frut i shijshëm dhe i ëmbël. Fiqtë mund të hahen të freskët, të thatë, të pjekur në furrë ose në zgarë.
Makina iu bë petë: Shpëton mrekullisht komendiani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur Kevin Hart i ka shpëtuar vdekjes për një fije pasi makina me të cilën ai udhëtonte u aksidentua keq n
Zhytet në fund të detit mjeti lundrues shqiptar, shpëtojnë për mrekulli 4 personat në bord Një mjet lundrues me flamur shqiptar ka dhënë alarmin SOS në orën 21.05, teksa ndodheshin në rrezik. Ata ishin përplasur
Mrekullitë ekzistojnë: Nëna me tru të vdekur prej 3 muajsh sjell në jetë foshnjën Një nënë 27 vjeçare me tru të vdekur, ja ka dalë të sjellë në jetë foshnjën e saj, dhe pse vetë ka ndërruar jetë. Nën