999 rezultate për

mrekulli

Ka përlotur botën, çfarë fshihet pas filmit turk "Mrekullia në qelinë e 7" "Yedinci Kogustaki Mucize" ose në shqip "Mrekullia në qelinë e 7", është një prodhim turk për të cilin po flasin të gjit
Mrekulli e vërtetë në ditë të vështira! 8 jetë të reja në 24 orë në Lezhë Në këto ditë të zymta, një mrekulli ka ndodhur sot në spitalin e Lezhës, në maternitet. Vetëm sot në Spitalin e Lezhë
Një mrekulli në kohë "lufte", dyfishohet numri i personave të shëruar nga koronavirusi Ministria e Shëndetësisë përpos njoftimit se harta e të infektuarve nga koronavirusi është zgjeruar në gjithë vendin, ka
Ndodh mrekullia në Itali, shërohet pacienti i parë i trajtuar me ilaçin eksperimental Më në fund një lajm i mirë vjen nga Italia. Një person që ishte infektuar me koronavirus është shëruar pasi kishte përdo
100 ml uthull në lavatriçe për të bërë mrekulli me rrobat tuaja Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
Mrekulli në Itali, 97 vjeçari shërohet nga koronavirusi Një 97 vjeçar në Itali është kuruar nga koronavirusi. Prej 8 ditësh ai qëndronte i shtruar në spital ku ka qenë në k
Zbret nga trageti e bie pa ndjenja në tokë, adoleshenti shqiptar shpëton për mrekulli Sapo kishte prekur tokën italiane, një adoleshent shqiptar i ka shpëtuar vdekjes falë ndërhyrjes së shpejtë të policis
Mrekullitë artificiale në Dubai, luksi i shfrenuar i miliarderëve (FOTO LAJM) Dubai është qyteti më i madh dhe më i populluar në Emiratet e Bashkuara Arabe. I vendosur në bregdetin juglindor të Gjir
Mrekulli! Foshnja e infektuar mposht Koronavirusin pa asnjë mjekim Një foshnjë e infektuar nga koronavirusi, pasi e ëma ishte e infektuar, ka arritur të shërohet. Pa marrë asnjë mjekim
"Lavdia i shkon atij lart që bëri këtë mrekulli", Egbo: Ta shijojmë këtë fitore sot Tirana mori një fitore të rëndësishme në ndeshjen e sotme ndaj Kukësit. Bardheblutë triumfuan me përmbysje 2-1 ndaj
MREKULLI/ Postieri gjen beben të braktisur në shkallët e bodrumit Një bebeu gjet e mbështjellë me batanije, i braktisur në shkallët e bodrumit vetëm një ditë pasi kishte erdhur në jetë.
Harrojeni gjinekologun, kush është bima që bën mrekullira Alchemilla vulgaris është bima më e shëndetshme kundër shumë sëmundjeve të grave. Ajo përmban acide organike, vaj esenci
Trajleri del nga rruga në Librazhd, shpëton mrekullisht shoferi Rruga Elbasan Librazh dhë në vijim për Prenjas vijon të mbetet burim aksidentesh pasi ditët e fundit janë regjistruar di
Bën "copë" Lambon 200 mijë euro, shpëton për mrekulli portieri i Man United (FOTO LAJM) Portieri i Manchester United, Sergio Romero, ka pësuar një aksident me makinën e tij sportive me vlerë 170 000 paundë af
E qëlluan me armë në shtëpinë e mikut, burri shpëtoi mrekullisht Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në Temal të Vaut të Dejës. Një 47-vjeçar me iniciale Gj.V. është vënë në pranga pasi
Bebet e para të vitit 2020 në Shqipëri: Gëzuar me mrekullinë e jetës! Një djalë dhe një vajzë janë bebat e parë që kanë ardhur në jetë në minutën e parë të vitit të ri 2020. “Në maternite
Ndodh "mrekullia", foshnja nxirret e gjallë nga rrënojat e avionit me 12 viktima Një foshnje është nxjerrë gjallë nga rrënojat e një aeroplani që u rrëzua në një shtëpi, duke vrarë të paktën 12 njerëz.
Magjia e dëborës, 10 mrekulli dimërore (FOTO LAJM) I ftohti na shkakton shqetësim, por mund të sjellë dhe disa transformime në natyrë, që më shumë i ngjasojnë një përralle
Mrekulli në Tiranë! I moshuari hidhet nga pallati por tenda i shpëton jetën (VIDEO) Një ngjarje tragjike mund të kishte ndodhur sot në Tiranë. Një i moshuar është hedhur ditën e sotme në orët e para t
Nuk janë alpet e Zvicrës, por një copë nga mrekullia e Rugovës (FOTO LAJM) Bukuri të rralla dhe mahnitëse që tregojnë madhështinë e natyrës në stinen e dimrit në Rugovë. Dëbora në stinën e dimrit