999 rezultate për

mpb-ne

Dhuna në Kuvend imponon reforma të thella në MPB-në e Maqedonisë Ngjarjet e dhunshme të 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë e kanë bërë të patjetërsueshme nisjen e reformave të thella n
60-vjeçari alarmon MPB-në: Për 16 minuta dy raketa do shkatërrojnë Qeverinë e Maqedonisë Sot pasdite një telefonatë anonime me kërcënimin e sulmimit të Qeverisë ka alarmuar Ministrinë Punëve të Brendshme duke
Ndryshime të mëdha në MPB-në e Maqedonisë, ja emrat e rinj Mbrëmë u nënshkrua edhe marrëveshja e fundit që do të nxjerrë shtetin nga kriza politike, e cila e çoi vendin drejt zgj
Spasovski: MPB-në do ta udhëheq një shqiptar dhe atë të Punës një rom Sekretari i përgjithshëm i LSDM-së, Oliver Spasovski, i pyetur për koment në lidhje me Ministrinë e Punëve të Brenshme q
Mustafa viziton MPB-në: Asnjë kosovar s'ka shkuar në Siri e Irak në 8 muaj (FOTO LAJM) Kryeministri Isa Mustafa dhe ministri i Punëve të Brendshme Skënder Hyseni e kanë vlerësuar si të kënaqshme situatën e s
OVL-UÇK akuzon MPB-në e Kosovës: Kishit informacione për Kumanovën Për ngjarjet e Kumanovës ka reaguar edhe OVL-UÇK. Sipas saj, Ministria e Brendshme e Kosovës ka qënë e informuar për ngj
Damjanovski pyet MPB-në: Pse bllokohen rrugët e Kumanovës? Bllokimi i dy rrugëve "11 Tetori" dhe "Todor Velkov" në qendër të Kumanovës, ka shkaktuar panik dhe shqetsim tek banrët
Ja cilët janë rekomandimet e AAK-së për MPB-në Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës gjatë një konferencë për media ka vënë në dukje disa vërejtje të punës së bërë nga Mini
LSDM: Jankullovska keqpërdor postin e ministres Pas shtatë viteve Gordana Jankullovska jo vetëm që i harroi premtimet e dhëna por arriti të dëshmojë se çdo herë kur nuk
Mosrespektimi i kontratës, OeSD padit MPB-në Kompania austriake OeSD do të padisë Ministrinë e Punëve të Brendshme për mosrespektim të kontratës dhe mospagesë të det
BDI, LSDM dhe DR, kundershtojne MPB-ne per aksionin policor Dyshime rreth mënyrës së vrasjes së katër shqiptarëve më 12 maj në afërsi t
BDK pergenjeshtron MPB-ne rreth protestes se neserme Bashkimi Demokratik Kombëtar, përgënjështron njoftimet e djeshme në media, se gjoja protesta e