999 rezultate për

mozzik

E dashura e Mozzik ka gati këngën e saj të re Bëhet fjalë për Mozzik dhe Loredanën, të cilët kohëve të fundit i shohim në çdo vend bashkë. Madje Loredana është nj
Rikthehet kënga “Madam” e Mozzik Ka thyer çdo rekord klikueshmërie kënga më e re e Mozzik dedikuar të dashurës, Loredanës, “Madam”. Një këngë e ndjer
Baby G ka pasur lidhje me Mozzik? Këngëtarja Baby G njihet për natyrën energjike, të cilën e transmeton nëpërmjet këngëve që publikon zakonisht. Për të fo
Largimi nga On Records, Mozzik-it i bëjnë gjëmën Reperi i njohur Mozzik prej kohësh është një prej më të njohurve dhe me hitet e tij ka rrëmbyer zemrat e publikut. P
Mozzik porositë fansat: Mos u nalni Është një nga reperët më të dashur për publikun. Reperi Mozzik së fundmi ka lansuar projektin muzikor që e ka titullu
"On Records" ia fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube (FOTO LAJM) Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On Records. Por duket se edhe pas largimit
Mozzik krenar me veten (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, largimi i Mozzik dhe Getinjos nga “On Records” u përfol shumë për nga mënyra sesi ndodhën ngjarjet dhe
Olti Curri e quan Mozzik “horror i horroreve” (FOTO LAJM) Olti Curri që nga mbrëmë ka treguar se si duhet veshur çorapet, me çfarë lloj këpuce e pantallona shkojnë modelet e tyre
Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetri (FOTO LAJM) Prej disa kohësh rreperi i njohur nga Kosova, Mozzik e ka konfirmuar se është në një lidhje me Loredana Zefin. Mozzi
Mozzik dhe Getinjo në gjyq, u kërkohet shuma ekstreme si dëmshpërblim Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” të cilët i kanë besuar vitet më
Getinjo dhe Mozzik sjellin HIT-in e ri Pas sukseseve të arritura në bashkëpunimet me këngëtarët e tjerë, Getinjo dhe Mozzik arriten kulmin e suksesit me bashkë
Mozzik bie në "kurthin" e tij! Video që zbulon si e nisi karrierën (VIDEO) Së fundmi u bë publik fakti se dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur mar
Thellohet lufta mes Getinjo-Mozzik dhe On Records: Nga gur ju kthyem në diamant Menaxheri i On Records, Met Elshani, iu kundërpërgjigj deklaratës së vëllezërve Getinjo-Mozzik me deklaratën e vetë Mozz
Mozzik përballet me problemin e radhës (FOTO) Ditët e fundit u bë publik lajmi se dy reperat kosovarë, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur
Reagon menaxheri i "On Records": Kush transmeton këngët e djemve do të ndiqet penalisht Ditën e djeshme u lajmërua se Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” t
Ish-menaxheri tregoi se do të përballen me ligjin, reagon Mozzik (FOTO LAJM) Sot në rrjete sociale Mozzik dhe Getinjo lajmëruan ndjekësit e tyre se nuk do te jenë me pjesë e labelit “ON Records” si
Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
Mozzik fejohet me Loredanën? (FOTO LAJM) Dyshja Mozzik dhe Loredana Zefi kanë kohë që janë në lidhje, por asnjëherë nuk kanë pranuar të flasin publikisht për kët
Mësohet se kur do të publikohet bashkëpunimi mes Mozzik dhe reperit gjerman Javë më parë, reperi nga grupi "On Records", Mozzik ka paralajmërur një këngë të re. Bëhet fjalë për një bashkëpunim
Mozzik publikon dhuratën që i ka bërë të dashurës (FOTO LAJM) Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ata madje po publikojnë shpesh f