999 rezultate për

mozzik

Mozzik ngjall shpresat për një hit me Taynën, flet menazheri i këngëtares (FOTO LAJM) Reperi Mozzik ishte i ftuar në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën. Gjatë lojrave në s
"Ky reper u bë i famshëm falë nesh", Mozzik dhe Getinjo e thonë troç (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Luanës, "Shiko kush luan" ku gjatë lojërave të zhvil
Mozzik flet për Loredanën pak kohë pas ndarjes: Ajo është e vetmja Reperi Gramoz Aliu i njohur në botën e artit si Mozzik ka folur për Loredaënën për herë të parë pasi dyshja morën vendim
Ka plan të rrëfehet? Pas shumë kohësh Mozzik pranon intervistë (FOTO LAJM) Mozzik ka vendosur të rikthehet sërish në ekran, por këtë herë si i ftuar në një program të njohur televiziv. Ai ka n
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar në media, Mozzik dhe Loredana, që prej disa ditësh po bën bujë të ma
Mozzik 'diss' Loredanës: Dhelpër! Reperi Mozzik është ndarë me të dashurën e tij, Loredana Zefin. Por Mozzik nuk është ndalur këtu, pasi ka njoftuar k
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Loredana, konfirmoi publikisht se është ndarë nga reperi i njohur Mozzik. Ajo tregoi se kanë vendosur
Diss për Loredanën? Titulli i këngës së re të Mozzik ngjall dyshime (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Mozzik dhe Loredana Zefi nuk janë më bashkë dhe këtë e kishte vënë re çdokush. Mirëpo, vetë
Mozzik nuk është më i njëjti, çfarë e ka ndryshuar reperin (FOTO LAJM) Jeta e reperit të njohur Mozzik ka ndërmarrë rrjedhën e ndryshimeve. Ai dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre, nga e
Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM) Pas ndarjes, Loredana dhe Mozzik janë fokusuar te muzika dhe kanë premtuar projekte të reja, pavarësisht se anuluan konc
Loredana, nënë beqare ka një mesazh pas ndarjes nga Mozzik Loredana Zefi është një nënë beqare dhe po mendon seriozisht për të ardhmen e saj dhe të vajzës Hana. Reperja ka vend
Na bënë lëmsh, a u ndanë apo jo Mozzik me Loredanën? Mozzik dhe Loredana, prindër të një vajze me emrin Hanna deklaruan publikisht ndarjen mes tyre. Së fundmi ka qenë Lor
Pas ndarjes nga Mozzik, reperja shqiptare thumbon keq Loredanën (FOTO LAJM) Loredana nuk po kalon ditët e saj më të mira. Reperja njoftoi ditën e djeshme se lajmet për ndarjen nga Mozzik janë të v
Loredana zyrtarisht beqare, reagimi i parë i Mozzik (FOTO LAJM) Dje, reperja Loredana Zefi pranoi publikisht ndarjen me Mozzik. Reperja shkruante në një status se tashmë është një n
Loredana dhe Mozzik janë ndarë, reperja e pranon publikisht (FOTO LAJM) Prej kohësh po përflitet se një ndër çiftet më të dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana, i kanë dhënë fund lidhjes së
Loredana i përgjigjet Mozzikut: Ta thyej zemrën aq sa të mos e ndjesh më! Këngëtarja e njohur Loredana Zeffi dhe partneri i saj Mozzik, njëkohësisht edhe babai i vajzës së saj, Hana, me shumë ja
E quan "ish", Loredana thumbon publikisht Mozzik pas ndarjes: Ta thyej zemrën (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik me shumë gjasa i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pavarësisht se ende nuk kanë pranuar asgjë pu
Skandal tradhtie në showbizz-in shqiptar, Mozzik rrëfen pabesinë e Loredanës Loredana tradhton Mozzikun pasi shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër, ishte titulli që pasoi lajmin e pak javëve më
As çifti zvicerian as ndarja me Mozzik nuk ndalin Loredanën, reperja pushton rrugët në Gjermani (FOTO LAJM) Ndonëse e re në tregun muzikor, karriera e Lorenana Zefit po kap majat. Reperja është duke zhvilluar një karrierë të
Era tradhëti! Mozzik hedh publikisht thumba që duhet t’i kenë djegur Loredanës (FOTO LAJM) Prej disa javësh, rrjeti po zien nga lajmi i ndarjes së reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Pa mbushur ende një vit ng