999 rezultate për

mozzik

Pas Loredanës, Mozzik publikon këngën e re (VIEDO) Reperi nga Kosova, Mozzik, vazhdon të publikojë vazhdimish projekte të reja. Ai tashmë ka sjellë edhe këngën e tretë
Kënga e re e Loredanës është e preferuara e Mozzik (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik nuk kanë bërë aspak pushim përsa i përket karrierës së tyre muzikore edhe pse Loredana është nën het
Loredana gati të publikojë projektin e rradhës (FOTO LAJM) Loredana është një prej artisteve më të dashura e më të komentuara jo vetëm në shoëbizin shqiptar por edhe atë të huaj.
Një dashuri, sa shumë është ritur vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë pak para se të hynte viti i ri. Loredana lindi një vajzë të shënd
Rrikthehet skandali Loredana: Mozzik blen një tjetër makinë luksoze, reagon ashpër zvicerania (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 2 ditë më parë treguan për ndjekësit në Instagram një foto me makinën e re, një veture super luksoze
Mozzik i vjedhin 3 këngë, paralajmëron publikimin e 15 të tillave (FOTO LAJM) Mozzik është një nga reperët më të dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm. Ai ka në reppertor të madh me këngët e tij dh
Rina Balaj tallet keq me Loredanën dhe Mozzik Ashtu sikundër Ledri Vula u përgjigj lidhur me skandalin e Loredanës, një tjetër reagim vjen nga reperja kosovare Rina.
Mozzik: Ky vit do të mbahet mend gjatë Projekti i tij i fundit në bashkëpunim me Dardan "A Milly" brenda dy javësh ka arritur në shifrën e mbi 6 milionë klikim
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Loredana në zi, humb njeriun më të shtrenjtë Sot është një ditë shumë e trishtë për reperen Loredana Zefi. Babai i saj është ndarë nga jeta. Këtë e bëri të ditur
Loredana dhe Mozzik rikthehen me ''milionat'' ( FOTO LAJM) Skandali "Loredana" tërhoqi një vëmendje të madhe. Këngëtarja akuzohet për vjedhjen e 700 mijë frangave por në këtë hist
Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka disa ditë që ndodhet me pushimenë Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin. Ajo ka ndarë me f
Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM) Skandali “Loredana” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj.
Morën jahtin me qera dhe nuk u kthyen më të jepnin lekët, mashtrimi i rradhës nga Loredana, përfshihet dhe Mozzik Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat v
Flet Mozzik: Loredanën do ta ndihmoj gjithnjë, gëzuar Ramazanin (VIDEO) Mozzik, bashkëshorti i Loredanës, ka folur pas akuzave për mashtrim nga ana e gruas së tij, nga një çifr zviceran. Ai
Edhe Mozzik pritet të përballet me një dënim Edhe Mozzik mund të dënohet pas bujës së madhe që bëri rasti i Loredanës. Mozzik duket se nuk i ka pasur dokumentet p
Më në fund flet Mozzik, a ka pranuar fajin Loredana? Loredana dhe Mozzik kanë arritur në Prishtinë para pak çasteve në Prishtinë. Bashkëshorti i Loredanës, Mozzik, për he
Mozzik dhe Loredana shkelin në Prishtinë Në Aerportin e Prishtinës, kanë arritur dy reperët nga Bazeli i Zivres. Loredana dhe Mozzik kanë refuzuar të prononco
E GJITHË HISTORIA/ Si e mashtroi Loredana çiftin me 900 mijë franga: Mozzik, roli si juriste dhe futja e vëllait Reperja kosovare Loredana Zefi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia e Lucernës me akuzën e mashtrimit ndaj n
Çifti zvicerian: Atje ishte edhe Mozzik Çifti zviceran ka treguar edhe për takimin me partnerin e Loredanës, Mozzik. Petra, 52 vjeçarja zvicerjane që ka akuz