999 rezultate për

mozzik

"Lajmi ka marrë dhenë", mediat gjermane shkruajnë mbi ndarjen e Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Tashmë e kemi zbuluar që gjërat mes çiftit Mozzik dhe Loredana nuk janë aspak mirë. Për këtë jemi siguruar pasi fotot e
S'ka dyshim që janë ndarë, detaji që nxorri zbuluar Mozzik dhe Loredanën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, rrjeti po zien nga lajmi se Loredana dhe Mozzik s’janë më bashkë. Ata nuk ishin parë më në shoqërin
I përmalluar, Mozzik rikthehet pas 2 vitesh për të performuar në Tiranë (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është ndër artistët më të komentuar dhe për shumë kohë u bë kryefjala e mediave për shkak të skan
Hana belbëzoi fjalën e parë dhe Loredana s’mbajti dot veten nga gëzimi! (VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas, reperët Mozzik dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë. Loredana solli në
Jo vetëm Merkel, Edi Rama takohet në Gjermani me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kryeministri shqiptar, Edi Rama bëri një takim me kancelaren gjermane, Angela Merkel. Ndryshe nga herët
E vërteta në "shesh të burrave", çfarë po ndodh me Mozzik dhe Loredanën? (VIDEO) Është ndarë Mozzik dhe Loredana? Kjo ka qenë një nga temat më të diskutuara së fundmi nga fansat dhe mediat. Me an
Mozzik reagon për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Loredana (FOTO LAJM) Lajmi për ndarjen e Mozzik dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes këto kohë por asnjëherë nuk është konfirmuar.
S'do i besoni syve, Loredana martohet me një vajzë pas ndarjes me Mozzik? (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në media thuhet se Loredana dhe Mozzik po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre. Prej kohësh ata
Dyshimet për ndarjen po përforcohen, Loredana bën këtë mos-veprim ndaj vjehrrës (FOTO LAJM) Çifti i famshëm i famshëm i shoëbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënie
Kur është mami nuk është babi, pse Mozzik dhe Loredana kujdesen të ndarë për Hanën? (FOTO LAJM) Kohët e fundit në horizont po qarkullon lajmi se martesa e Mozzik dhe Loredanës është në krizë. Çifti u bënë prindër
Mozzik dhe Loredana nuk janë ndarë (FOTO LAJM) Prej disa ditësh spekulohet se historia e dashurisë mes Loredana Zefit dhe Mozzik ka përfunduar. E gjitha kjo është bazu
Loredana publikoi këngën e re me reperin e huaj, Mozzik thyen heshtjen (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një krizë në çift mes reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Ata nuk u panë më
Reagimi i shumëpritur, pas lajmeve për ndarjen "bëhen të gjallë" Mozzik dhe Loredana (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet se çifti shumë i njohur i shoëbizit, Mozzik dhe Loredana Zefi, po kalojnë një kr
Zbulohet i dashuri i Loredanës para Mozzik, do mbeteni pa fjalë (FOTO LAJM) Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet
Janë ndarë apo jo? Pas këtij veprimi të Mozzik gjërat bëhen lëmsh (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media thuhet se Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Këto zëra u shtuan ed
Shumë larg Loredanës! Ja ku ndodhej Mozzik ndërkohë që ajo festonte ditëlindjen (FOTO LAJM) Pas Norës dhe Robertit, një tjetër çift që po përflitet për ndarje kohët e fundit është Loredana dhe Mozzik! Reperi n
Zbulohet zanafilla e të gjitha problemeve në çift mes Mozzik dhe Loredana (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet se reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, po kalojnë një krizë në çif
Ndodhi ajo që kishim frikë? Mozzik s’duket gjëkundi në ditëlindjen e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana e festoi ditëlindjen e saj me plot miq e një festë të madhe, por një gjë na bëri të dyshojmë sërish! Mozzik
Loredana dhe Mozzik kanë probleme? Reagon reperja (FOTO LAJM) Jo më larg se dje u tha se mes dyshes Loredana dhe Mozzik kanë nisur problemet. Fansat kanë nisur të shqetësohen pasi
Mozzik dhe Loredana ndahen pas skandalit të bujshëm të vjedhjes së parave? (FOTO LAJM) Mesa duket, shoëbizi shqiptar ka "rënë në sy". PAs ndarjes së cciftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, duket se martesa