999 rezultate për

mozzik

Getinjo dhe Mozzik sjellin HIT-in e ri Pas sukseseve të arritura në bashkëpunimet me këngëtarët e tjerë, Getinjo dhe Mozzik arriten kulmin e suksesit me bashkë
Mozzik bie në "kurthin" e tij! Video që zbulon si e nisi karrierën (VIDEO) Së fundmi u bë publik fakti se dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur mar
Thellohet lufta mes Getinjo-Mozzik dhe On Records: Nga gur ju kthyem në diamant Menaxheri i On Records, Met Elshani, iu kundërpërgjigj deklaratës së vëllezërve Getinjo-Mozzik me deklaratën e vetë Mozz
Mozzik përballet me problemin e radhës (FOTO) Ditët e fundit u bë publik lajmi se dy reperat kosovarë, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur
Reagon menaxheri i "On Records": Kush transmeton këngët e djemve do të ndiqet penalisht Ditën e djeshme u lajmërua se Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” t
Ish-menaxheri tregoi se do të përballen me ligjin, reagon Mozzik (FOTO LAJM) Sot në rrjete sociale Mozzik dhe Getinjo lajmëruan ndjekësit e tyre se nuk do te jenë me pjesë e labelit “ON Records” si
Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
Mozzik fejohet me Loredanën? (FOTO LAJM) Dyshja Mozzik dhe Loredana Zefi kanë kohë që janë në lidhje, por asnjëherë nuk kanë pranuar të flasin publikisht për kët
Mësohet se kur do të publikohet bashkëpunimi mes Mozzik dhe reperit gjerman Javë më parë, reperi nga grupi "On Records", Mozzik ka paralajmërur një këngë të re. Bëhet fjalë për një bashkëpunim
Mozzik publikon dhuratën që i ka bërë të dashurës (FOTO LAJM) Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ata madje po publikojnë shpesh f
Në këtë vend po pushojnë Mozzik dhe Getinjo Kanë qenë shumë të angazhuar gjatë gjithë vitit 2017 me koncerte në vende të ndryshme të botës. E kështu e kanë fillu
Getinjo dhe Mozzik lajmërojnë humbjen e një njeriu të shtrenjtë (FOTO LAJM) Dy repret e njohur nga Kosova në këtë periudhë festash fatkeqëisht janë përballur me humbjen e një familjari të shtrenjt
Mozzik dhe e dashura e tij konkurrojnë Beyonce-n dhe Jay Z (FOTO LAJM) Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë një ndër çiftet më të komentuara të shwobizz-it shqiptar. Lidhja e tyre duket s
Mozzik e nis ditën përkrah të dashurës Mozzik dhe Loredana Zefi janë bërë tashmë një çift pandashëm. Janë të dy mjaft të preferuar nga fansat, të cilët pres
Dashuria për vëllanë, Getinjo uron Mozzikin për ditëlindje Sot Mozzik sot feston 22-vjetorin e lindjes së tij. E në këtë ditë të veçantë për Mozzikun nuk ka si të mungojë një u
Ish e dashura uron reperin për ditëlindje, por ai e injoron keq (FOTO LAJM) Reperi Mozzik sot ka ditëlindjen. Pos miqve dhe familjarëve të tij, ai urim ka marrë edhe nga ish e dashura e tij Lor
Mozziki ndahet nga e dashura Reperi i njohur, Mozzik tashmë është single. Ai i ka dhënë fund lidhjes së tij me bukuroshen bionde- shkruan Indekson
50 milionë për "Cocaina-n" e Mozzik (VIDEO) Ka kaluar rreth një vit që nga publikimi i këngës "Cocaina" nga reperi Mozzik. Por mesa duket sukseset e saj po vijn
Skena me vajza në klip, reagon e dashura e këngëtarit shqiptar (VIDEO) Këngëtari shumë i pëlqyer Mozzik është mjaft aktiv si në muzikë ashtu edhe në shtypin rozë duke qenë se prej muajsh ësh
Mozzik dhe e dashura e tij postojnë një çast intim nga makina (FOTO LAJM) Mozzik, këngëtari kosovar i cili gjithmonë ka tërhequr vëmendje me stilin e tij muzikor , njihet gjtihashtu edhe për