999 rezultate për

mozzik

Si adoleshent, çfarë po ndodh me Mozzik (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Loredan, Mozzik ka vendosur të bëjë një ndryshim që realisht nuk pritej në look. Reperi ka hequr mjek
Mozzik rrëfen të pathënat për arrestimin e Loredanës: Isha në shok! Mozzik është dorëzuar, ai ka treguar detaje në lidhje me ndarjen me bashkëshorten e tij, dhe çfarë ndodhi pasi e arrestu
"Isha në shtëpi me vajzën", pas ndarjes Mozzik tregon momentin e arrestimit të Loredanës (FOTO LAJM) Në një intervistë për gazetën zvicerane "20 minuten", Mozzik ka folur për ndarjen nga Loredana, këngën "Dhelpër dinake",
Treshja Mozzik, Loredana dhe Getinjo? Reperja sapo u zëvëndësua (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Mozzik dhe Loredana ishin bashkë në çdo koncert të tyre. Në foton që lajmëronin koncertet ishim m
"Pas ndarjes e sheh veten të martuar sërish?" Mozziku habit me përgjigjen (FOTO LAJM) Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "NIN" në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edh
Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka! (VIDEO) Flisni sa të doni për “Dhelprën dinake”! Kënga e bujshme e Mozzik, sapo u publikua nga vetë Loredana në Instastory-n
Loredana flet pas ndarjes por "injoron" Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën Loredana dhe Mozzik prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. Loredana,
Kur bëhet fjalë për Hanën, Mozzik dhe Loredana harrojnë çdo mosmarrëveshje (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe kanë vazhduar jetën të ndarë.
Loredana dhe Mozzik "thumbohen" lart e poshtë, si është marrëdhënia e saj me ish-kunatin (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm njoftoi se lidhja e saj me bashkëshortin M
Loredana filmoi Hanën duke kërcyer me këngën e re të Mozzik? (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik publikoi klipin e tij më të fundit, "Dhelpër dinake". Të gjithë e interpretuan si një dedikim
I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri
I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO) Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Lo
E tha prap, Loredana po sigurohet mirë që Mozzik ta marrë këtë "mesazh" (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Loredana dhe Mozzik nuk janë më bashkë dhe këtë lajm e konfirmoi vetë reperja në profilin e saj në Ins
Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana largohet nga vendi bashkë me të bijën (FOTO LAJM) Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së medias dhe dyshja vazhdon të komentohet për
"Kujtoj fytyrën e saj kur e bëra të qante", Mozzik flet me zemër të hapur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është kthyer në një ndër emrat më të komentuar në media së fundmi. Ndarja nga Loredana e ka vendo
Ka ende shpresë? Me varsen që mban akoma Loredana na bëri zemrën mal (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, megjithatë duket se ende ka shpresa për ribashkim. Në njo
Mos u gënjeni nga fotot, Mozzik tregon ç'fshihet pas jetës së luksit (FOTO LAJM) Të famshmit pasqyrojnë në rrjete sociale një jetë të larë në luks; duke filluar nga veshjet, vendet ku udhëtojnë dhe ush
Mozzik ngjall shpresat për një hit me Taynën, flet menazheri i këngëtares (FOTO LAJM) Reperi Mozzik ishte i ftuar në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën. Gjatë lojrave në s
"Ky reper u bë i famshëm falë nesh", Mozzik dhe Getinjo e thonë troç (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Luanës, "Shiko kush luan" ku gjatë lojërave të zhvil
Mozzik flet për Loredanën pak kohë pas ndarjes: Ajo është e vetmja Reperi Gramoz Aliu i njohur në botën e artit si Mozzik ka folur për Loredaënën për herë të parë pasi dyshja morën vendim